DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Eylül 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Şahin


Sevgili Şahin,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: asaların şövalyesi
Aldığın bir kararla ve gecikmeye tahammülün olmaksızın bir girişimde bulunuyorsun. Gösterdiğinden daha fazlasını yapmaya hazırsın aslında, kendini kontrol etmekte zorlanıyorsun. Hem olay seni heyecanlandırıyor, hem de yapın sakin olmaya pek müsait değil.

mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi
Kendini bir rekabet ve mücadele ortamında buluyorsun. Ama senin yabancısı olmadığın bir durum bu, zaten avantaj sende ve gelen hamleleri ustalıkla karşılıyorsun.

sonuç: kupaların onlusu
Mücadeleyi kazanacak ve istediğini elde edeceksin. Seni ve birlikte olacağın kişiyi mutlu edecek bir birliktelik kuracaksın. Bu ilişkinin evlilikle sonuçlanması kuvvetle muhtemel görünüyor.


mevcut durum: yıldız
Yıldızın yüksek ve şans senden yana. Yıldız tarotun üç koruyucu kartından biridir. Bu bakımdan iş girişimlerin koruma altında, içinden gelen bir dürtü seni doğru yönlendiriyor, son dakikada kritik kararlar veriyor ve olumlu sonuçlar alıyorsun. Ancak almak ve vermek arasındaki dengeyi kaybetme, sağlığına da ayrıca dikkat et. Düzenli uyku ve beslenme şu sıralar ihtiyacın olan şeyler.

mevcut duruma eklenen: kılıçların kralı
Hava grubu özellikleri taşıyan bir erkek iş meselene doğrudan etki ediyor. Bu konuda kararsızsın, bir taraftan güvensen de, bir taraftan da içindeki ses sana temkinli olmanı söylüyor. 

sonuç: adalet
Bazı adli meselelerle uğraşman gerekecek. Belki sürüncemede kalmış bazı konular çözülecek. Endişelenecek bir şey yok, hak yerini bulacak, herkes ektiğini biçecek. Gerçekleşecek o kadar adil olacak ki kimse itiraz edemeyecek.


sosyal çevre
mevcut durum: dünya
Sosyal çevrende büyük bir değişiklik ve buna bağlı büyük bir şans var. Kısa süreli seyahatlerin yanı sıra, ortam ve çevre değişikliği de söz konusu. Şu sıralar bulunduğun ortamlarda itibarın artmış gibi görünüyor.

mevcut duruma eklenen: ermiş
Sosyal çevrendeki değişiklikler seni yalnızlaştırıyor.  Bu durum da davranışlarını gözden geçirmene, bazı olayları yeniden değerlendirmene neden oluyor. İçindeki ses eskisinden daha güçlü ve daha yönlendirici. Yine de senden biraz daha olgun ve tecrübeli biri seni yalnız bırakmıyor, beklemediğin bir destek veriyor.

sonuç: asaların dörtlüsü
Konusu sen olan, herkesin canı gönülden etrafında biraraya geleceği bir toplantı veya kutlama olacak. Kendini başarılı ve mutlu hissedecek, gayretlerinin karşılığını aldığını düşüneceksin. Hemen yeni plânlar yapmaya koyulacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatında büyük değişimler olmak üzere. Aşk hayatında belki de evliliğe doğru gidecek, çok güzel ve mutlu bir birliktelik seni bekliyor. İş hayatında ihtilâflı bazı meseleler olsa da bunlar bir şekilde sulh olacak, herkes gibi sen de hakkına razı olmalısın. Sosyal çevrende de değişiklikler oluyor, tasarladığın ilişkileri kurmayı başaracaksın. Tüm bu gelişmeler bir çok ilişkinin sona ermesini, alıştığın çevreden uzaklaşmanı gerektirecek. Yenilik iyi olsa da zaman zaman yorucudur da. Sen de yorulacak ve yıpranacaksın, bazen endişeye kapılacak, kuruntulanacaksın. İsteklerini elde etmenin bir bedeli de bu olacak. Yoluna devam et, enerjini dengele ve iyi niyetini kaybetme. Kazanacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar