DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Nerbulut


Sevgili Rumuz Nerbulut,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comgeçmiş: asaların altılısı
Yakın geçmişte iş hayatınla ilgili bir olay hallolmuş, bir şey tamamlanmış. Bu durum sana başarı getirmiş, sadece sen değil çevrendekiler de bu durumdan memnun kalmış ve seni takdir etmişler. Bir kutlama olmuş belki de ve sen yeni bir yola koyulmuşsun.

şimdi: kupaların kraliçesi
Hali hazırda iş ortamınnda su grubu bir kişi, büyük ihtimal su grubu bir kadın etken. Bu kişi iyi niyetli, verici, olaylara hakim, ancak çok duygusal, biraz da dengesiz. Ne yapacağını kestirmek her zaman mümkün olmayabilir, fakat onun düşüncelerine ve fikirlerine dikkat etmek senin yararına.

gelecek: paraların yedilisi
Yakın gelecekte iş programında bazı aksamalar, erteleme veya gecikmeler olacak. O ana kadar gösterdiğin çabanın boşa çıktığını, bir kazan elde edemediğini düşüneceksin. Beklemen ve sabretmen gerekecek. 

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatında önemli bir değişiklik olmuş veya olmak üzere, bu senin gayret ve başarının sonucu. Birlikte çalıştığın kişilere karşı dikkatli olmalı ve onların karakter özelliklerini gözardı etmemelisin. Hareketli geçecek zamanların ardından rutine dönmek ve temponun da düşmesi doğaldır. Hemen umutsuzluğa kapılmamalı, kendini veya başkalarını suçlamamalısın. Sabretmelisin, bazı şeylerin gecikmesi veya askıya alınması başka imkânların ortaya çıkmasını sağlar. Doğru tespit ve davranış sana uzun vadeli bir konum getirebilir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar