DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Violet

Sevgili Rumuz Violet,
tarot yorumun aşağıda.
Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: yıldız
Aşk hayatında yıldızının yükseldiği son derece şanslı bir dönemdesin. Yıldız, aynı zamanda tarotun üç koruyucu kartından biridir, bu dönemde aşk hayatın ve buna bağlı olumlu ilişkiler koruma altında demektir bu.

mevcut duruma eklenen: kuvvet
Bununla birlikte, zorlu bir mücadele seni bekliyor. Sana düşmanlık gösteren veya rakip olan bazı kişilerle mücadeleye giriyorsun. Ancak hepsinin hakkından geliyorsun. Bundan sonra sana düşen, uzlaşmayı bilmek, gerekirse affetmek ve yoluna devam etmek. Maddiyat ve maneviyatı dengelemeli, duygularının sesini de dinlemelisin.

sonuç: kupaların onlusu
Bu sürecin sonunda uyumlu ve iyi bir birliktelik, hatta evlilik hiç de uzak değil. Önüne gelen fırsatları iyi değerlendirir ve doğru kararlar alırsan mutlu bir evlilik ve çocuklar görüyor tarot.


mevcut durum: kılıçların prensi
İş konusunda sıkı tartışmalar oluyor. Fikrini kabul ettirmek için çok güç sarfediyorsun. Yine bir görüşme veya tartışma sonucu bazı konular açıklığa kavuşuyor, hakkını teslim etmek zorunda kalıyorlar. Sen de bir şeyi kesip atıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kişi seni çok zorluyor, belki de karşı çıkıyor. Güvenilmez ve tehlikeli, bazı konularda da oldukça mahir biri bu.

sonuç: imparatoriçe
Çok yorulsan ve epey bir hırpalansan da, beklediğinden daha da iyi bir sonuç alacaksın. Kazançlı, sana bolluk ve bereket getirecek bir konum, kariyer imkânı hatta gelecekte idarecilik vaat eden bir iş sözkonusu olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderinde bir dönüm noktasındasın. Hayatında pek çok değişiklik arka arkaya olacak, kaderin gizli çarkları dönmeye başlamış, belki de farkında değilsin. Aşk ve iş hayatında şaşırtıcı güzel gelişmeler arka arkaya gelecek. Endişelerini sana unutturacak olumlu sonuçlar ortaya çıkacak. Yapman gereken moralini bozmamak ve şansına güvenmek. Etrafındakilerin sana yanlış yaptırmasına izin verme.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar