DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Eylül 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Nibala


Sevgili Rumuz Nibala
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: ermiş
Şu sıralar içine kapanmışsın. Kendini de yalnız hissediyorsun, belki bir tür hesaplaşma içindesin. İçindeki hisler sana bir şeyler fısıldıyor, bunlara uyup uymamakta kararsızsın. Olgun ve tecrübeli biri sana destek olmaya çalışıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların sekizlisi
Bazı şeyleri bitirmek niyetindesin. Yaşananları geride bırakmak, yeniden başlamak istiyorsun. Bunun için de bazı girişimlerde bulunuyor, yavaş yavaş uzaklaşıyorsun.

sonuç: kılıçların beşlisi
Bazı üzücü olaylar yaşayacaksın. Üzüleceksin ve kalbin kırılacak, kandırıldığını, hatta ihanete uğradığını düşüneceksin. Ama hemen harekete geçmek yerine biraz beklemeyi de tercih edeceksin.


mevcut durum: yıldız
Yıldızın yükseliyor. Şanslı bir döneme giriyorsun. Çabaların sonuç veriyor, isteklerin yerine geliyor.

mevcut duruma eklenen: denge
Arayışların sonuç veriyor. Alacak-verecek dengesini tutturuyorsun. Başarılı olma ve maddi bir fırsat yakalıyorsun.

sonuç: büyücü
Her şey istediğin gibi sonuçlanacak. Tüm çaba ve gayretlerinin karşılığını alacaksın. Alacaklarını tahsil edecek, borçlarını ödeyecek ve işini keyifle yürüteceksin.

sosyal çevre
geçmiş: kupaların dörtlüsü
Geçmişte bazı sorunlar yaşanmış. Herkesi karşına almak pahasına bir konuda inat etmiş, anlaşmaya yanaşmamışsın. Hatta karşına çıkan fırsatları da görmezden gelmiş ve geç kalmışsın.

şimdi: yıldız
Yeni bir şans yakalıyorsun. Bu gün her şeyi düzeltme ve eskisinden daha iyi hale getirme fırsatı var önünde. Acele etmiyor ve düşünüyorsun.

gelecek: dünya
Çevrenle düzelen ilişkilerin sana yeni kapılar açacak. Beklenmedik şekilde yeni çevrelere girecek, yeni insanlarla tanışacaksın. Statü kazanacak ve büyük fırsatlar yakalayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Büyük hayal kırıklıkları yaşıyor ve bastığın zemin altından kayıyormuş hissine kapılıyor olabilirsin. Epey zaman önce başlamış bir sürecin giderek hızlanan devamında kaçınılmaz olarak bazı olumsuzluklar yaşanacak. Ayrılıklar ve kopuşlar olacak. Son beklediğinden çabuk gelecek. Ancak her şey bittikten sonra, yeniden başlayacak gücü bulacaksın. Büyük bir hızla toparlanacak, büyük fırsatlar yakalayacak ve bu sefer hepsini en iyi şekilde değerlendireceksin. Geleceğini kuracaksın. Şans senden yana olacak ve seni destekleyecek. Sabırlı ol ve umudunu kaybetme. Her şey yakında eskisinden daha iyi olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar