DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz NefesSevgili Rumuz Nefes,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
geçmiş: kılıçların şövalyesi
Tartışmalar ve mücadelelerle dolu bir dönem geride kalmış. Bunların hepsinden başarıyla çıkmışsın. Bir çok zorluk yaşamışsın.

şimdi: asaların onlusu
Aslında daha iyi bir dönemde ve isteklerini kabul ettirmiş olmana rağmen, geçmişin yükünü hâlâ üzerinde hissediyorsun. Pek çok şey geride kalmış, belki de bitmiş, ama sen ısrarla bunları kendine yük etmeye devam ediyorsun.

gelecek: kupaların ası
Bu durum fazla sürmeyecek. Beklemediğin bir anda büyük bir şans kapını çalacak. Belki de sana hayatının aşkını yaşama ve güzel bir birliktelikle taçlandırma fırsatı sunacak.


geçmiş: ay
Yarı aydınlık, yarı karanlık kimin dost, kimin düşman olduğunun anlaşılamadığı bir dönem yaşanmış. Etrafındaki bazı kişiler açığını yakalamaya hazır beklemişler. Temkinli davranmış, hatta bazı yerlerde saklanmayı tercih etmişsin. Sezgilerini ustalıkla kullanmış, aydınlık tarafta kalmayı başarmışsın.

şimdi: kupaların altılısı
Dışarıdan bir yardım geliyor. Daha önceden tanıdığın birisi bu ortama giriyor. Sana destek veriyor, bazı güçlükleri yenmende yardımcı oluyor, yol gösteriyor. Hem başarılı oluyorsun, hem de iyi bir dost buluyorsun.

gelecek: kupaların dörtlüsü
Diğerlerinden farklı bir konumun kazanacaksın ve bu herkesçe kabul görecek. Sen biraz rahatlamış, artık başka bir şey yapmana gerek kalmadığını düşünürken, karşına çıkan yeni bir fırsat seni tekrar harekete geçirecek.

sosyal çevre
mevcut durum: aşıklar
Hemen bir karar vermen gerekiyor. Beklemediğin bir anda aldığın bir teklif hem aklını karıştırıyor, hem heyecanlandırıyor, hem de seni tercih yapmak durumunda bırakıyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların ikilisi
Sen tercih yapmak istemiyorsun. Her iki durumu da idare etmek istiyorsun. Şimdilik bir denge kursan da fırtına yaklaşıyor.

sonuç: kupaların şövalyesi, asaların şövalyesi, kılıçların altılısı
Önce su grubu, sonra da ateş grubu özellikleri taşıyan genç insanlar hayatına girecek. Her birisi de iddialı ve ne istediğini bilen kişiler olacak. Sana çok çekici gelecekler. Ama beklenmedik bir şey yapacaksın, farklı bir tercihle hareket edecek, çevren de dahil hayatında çok şeyi değiştireceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu anki gelişmeler sana pek öyle düşündürmese de yakın gelecekte, yaşamının akışını önemli ölçüde etkileyecek bir gelişme yaşayacaksın. Etrafındaki insanlara dikkat et, karşına çıkacak fırsatlar konusunda da uyanık ol. Büyük bir aşk kapını çalacak. Maddi açıdan çok olumlu gelişmeler de yolda.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar