DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Kara


Sevgili Rumuz Kara,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: imparatoriçe
Aşk hayatında yeni bir durum ortaya çıkıyor. Bu ümit veren ve bazı iyileşmeler sağlayan bir durum. Bazı sıkıntılar gideriliyor, maddi bir ferahlık geliyor. Bir de bir çocuk meselesi var gündemde.

mevcut duruma eklenen: kupaların altılısı
Geçmişin güzel anıları canlanıyor. Hediyeler ve sevimli jestler yaşanıyor.

sonuç: asaların prensi, kılıçların ikilisi
Sorun yaratan temel mesele ile ilgili üçüncü bir kişi meseleye dahil olacak. Bu kişi olumlu şeyler anlatacak, bazı tanıklıklarından bahsedecek. Kesin karar vermek konusunda tereddüt edecek ve bir süre daha beklemeye karar vereceksiniz. Bu durum iki ayrı konumun dengede tutulmasını gerektirecek. Belli bir rahatlama ve huzur getirse de zamanında davranılması fırtına kopacak.geçmiş: kılıçların dokuzlusu
Bazı olumsuzluklar yaşanmış, bu durum seni üzmüş, bazı kararlarını gözden geçirmene ve gelecekle ilgili şüphelere kapılmana neden olmuş.

şimdi: paraların beşlisi
Bir işin beklenen sonuçları çok da başarılı olmuyor. Hayal kırıklığı ve kayıplara neden oluyor. Bu işin bitirilmesi gündeme geliyor, bazı ayrılıklar yaşanıyor.

sonuç: asılan
Olumsuzluklar devam edecek gibi görünürken, bazı gelişmeler ara bir dönem yaratacak. Plânlar askıya alınırken, sorunlar da bir süreliğine ertelenecek. Bu bekleme dönemi yeniden güç toplama, dinlenme ve bazı şeylerin ortaya çıktığı dönem olacak.sosyal çevre
mevcut durum: kılıçların prensi
Şiddetli bir tartışmanın ardından gizli kalmış gerçekleri ortaya çıkarıyor ve bazı ilişkilerini kesiyorsun. Haklı olduğunu bilmek ve herkesin de bunu görmesi sana ayrıca güç veriyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların dokuzlusu
İsteklerini elde ediyorsun. Artık senden yana olmayan veya sana hasım olanlar etrafında değil. Gerçek arkadaşlarının ve dostlarının arkanda olduğunu düşünüyorsun.

sonuç: asılan
Her ne kadar istediğini elde etsen de, bir ara vermek ihtiyacı hissedeceksin. Bazı konuşmalar ve davranışları çevrenle ilişkilerini yeniden gözden geçirme gereği yaratacak üzerinde. Bu dönemde sağlık konularıyla da ilgilenmen gerekecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Biraz sorunlu bir devredesin. Zihnin sürekli meşgul. Tarot sana biraz ara vermeni, sürekli endişe üretmekten kaçınmanı öneriyor. Ayrıca içine dönmeni, dışarıdan etkilere kapılmamanı, yine de yalnız olmadığını, sana destek birilerinin de her zaman yanında olacağını söylüyor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz seher. yas 40 basak burcu. bayan. evli. onun burcu koc. yas 40. ask is sosyal cevre. tsk.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar