DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

15 Eylül 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Kader


Sevgili Rumuz Kader,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

aşk
mevcut durum: aziz
Aziz tarotun üç koruyucu kartından biridir. Bu sebeple aşk hayatında karşılaşabileceğin olumsuzluklarda koruyucu olur, bunları atlatmanda yardımcı olur. Hali hazırda bir konuda uzlaşma ve beraber hareket etme söz konusu. Yetkili bir makama yapılan bir başvuru var ve onun sonucu bekleniyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların sekizlisi
Bir değişiklik yapma hazırlığındasın. İlişkilerini gözden geçiriyor ve yeniden tanzim etmeye çalışıyorsun. Bazı şeylerden vaz geçmen gerekiyor ve sen gözünü kırpmadan bunu yapıyorsun. Bir ortam değişikliği söz konusu ve sen çok niyetlisin.

sonuç: kule
Zorlu bir süreç yaşayacaksın. Bastığın zeminin sarsıldığını ve ayağının altından kaydığını hissedeceksin. İlişkilerin sınanacak, hayal kırıklıklarına uğrayacaksın. Bazı insanlar hayatından çıkacak, bu seni çok sarsacak. Ancak her şey bittikten sonra rahata erecek ve yeniden başlayacak taze bir güç bulacaksın.


geçmiş: kılıçların onlusu
İş hayatında zor bir dönem geride kalmış. Hainliklerle karşılaşmışsın, bazı işlerin bozulmuş. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklar yaşanmış sanki.

şimdi: paraların kraliçesi
Toprak grubu özellikleri taşıyan bir kadın şu sıralar çok etkin. Güvenilir birisi ve sana verdiği bir söz var. Bunu tutmak istiyor, sen de bekliyorsun.

gelecek: güneş
Yaşanan tüm olumsuzlukları unutturacak yepyeni bir dönem başlayacak. Büyük bir şans yakalayacak ve çok başarılı olacaksın. Sorumluluklarını kolaylıkla yerine getirecek, takdir görecek ve işinde büyük bir ilerleme sağlayacaksın.


sosyal çevre
geçmiş: paraların sekizlisi
Yeni bir çevre veya yeni arkadaşlıklar sözkonusu. Bunlara çok itina ediyor ve sabırla dostluklarını pekiştirmeye çalışıyorsun. Bu dönemde kurduğun ilişkiler gelecek için oldukça ümit vaadediyor.

şimdi: aziz
Davranışların ve konumun diğerleri tarafından da kabul görüyor. Sana ve düşüncelerine önem veriyorlar, saygı gösteriyorlar. Ama bu durumu bir başkasıyla paylaşmanı da istiyorlar.

gelecek: asaların altılısı
Önemli bir mesele hallolacak. Herkes çok sevinecek. Bir şeyin tamamlanmasınnda büyük bir katkın olacak, bir kutlama yapılacak. Konumunun güçlendiği ve başarılı olduğunu göreceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında zor günler seni bekliyor. Ama moralini bozma, büyük bir yükten kurtulacaksın, yeniden başlayacaksın. İş hayatında zor zamanlar geride kalıyor, büyük bir şans kapını çalıyor. Başarı ve kazanç seninle olacak. Sosyal çevrende gayretlerinin ve kurduğun olumlu ilişkilerin karşılığını göreceksin. Sevinçli ve hoş zamanlar, somut sonuçlar yaşayacaksın. Tarot iç sesini dinlemeni, sezgilerine önem vermeni öneriyor sana. Zaman zaman etrafındakilerden uzaklaşmalı ve kendine dönmelisin. Yaşayacağın süreçte sağduyuna ve sezgilerine ihtiyacın olacak. Bu güne kadar farkına varmadığın gizli bir dost veya hayran hayatına girecek, sana destek olacak, büyük yardımlarını göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar