DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Eylül 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Hayalim

Sevgili Rumuz Hayalim,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


mevcut durum: paraların beşlisi
İş ortamında bazı olumsuzluklar mevcut. Bazı projeler ya gerçekleşmemiş ya da başarısız olmuş. Bu sende de hayal kırıklığı yaratmış. Bulunduğun yeri değiştirmeyi istiyor, hatta belki de buna mecbur olduğunu düşünüyorsun. Bu konudaki fikrini etkileyen bazı dedikodular ve konuşmalar kulağına geliyor.

mevcut duruma eklenen: paraların kralı
Toprak grubu özellikleri gösteren bir erkek ortama müdahele ediyor. Para işlerinde yetkili, açık biri bu.

sonuç: ölüm
Yaşanan gelişmeler işinde bir değişiklik olmasına neden olacak. Bu yeni bir iş olabileceği gibi aynı yerde başka bir bölüm de olabilir. Arkanda pek çok tatsızlık ve hoşlanmadığın ilişki bırakacağın için bu ayrılığı keyifle karşılayacak, yeni bir işe hevesle başlayacaksın. Bu tutumunla hasımlarını alt edecek ve yeni ilişkilere de kapı açmış olacaksın.

aşk
mevcut durum: paraların sekizlisi
Aşk hayatına ve ilişkine çok emek veriyorsun. Her yaptığın işin ve gösterdiğin davranışın geleceğe yönelik umutlar içeriyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların beşlisi
Fakat seni oldukça hırpalayan ve üzen bir durum var. Bir hainlik veya ihanetle karşı karşıya kaldığını düşünüyorsun. Ancak bunun kimden kaynaklandığı konusunda şüphelerin var.

sonuç: ölüm
Bir şey sona erecek. İlişkide mutsuzluk yaratan, sorun çıkaran her ne ise onu halledeceksin. Ancak bundan sonra yoluna kiminle devam edeceğine karar vereceksin. Tarotta ölüm ayrılık anlamına geldiği gibi bitişleri de simgeler. Evlilik hayatındaki bu bitiş ve ayrılığın birden fazla manası olabilir. Gayretine ve alacağın karşılığa bağlı olarak, sorunların üstesinden gelebilir, ilişkinizi bozan kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunu gerçekleştirdiğiniz taktirde bu bitiş aynı zamanda yeni bir başlangıcın da kapısını açacaktır.

para
mevcut durum: kılıçların yedilisi
Para konusunda sıkıntılı bir durum yaşanıyor. Bir mesele elindekilerin tamamı olmasa da büyük bir kısmının harcanmasına sebep oluyor. Kalanı korumak için gayret sarfetmeli ve sana yardımda bulunmak isteyen kişilerin niyetinden emin olmalısın. Seni kandırmak istiyor olabilirler.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dörtlüsü
Yapılan ödemeler veya elden çıkanlar, bir ara verilmesini sağlayacak, kısmi ferahlık getirecek. Bazı ertelemeler ve askıya alınmalar sonucu beklemeye geçeceksin. Bu süreç sana iyi gelecek, gücünü toplama, düşünme ve strateji kurma imkânı bulacaksın.

sonuç: kılıçların ası
Yakalayacağın büyük bir fırsat ya da karşına çıkacak büyük bir şans, para konusunda büyük bir ferahlama getirecek. Sorunlarını kökünden halledecek ve ileriye doğru hareket edebilmen için gerekli imkânı da sağlayacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar biraz bunalmış olabilirsin. Pek çok konuda bir sürü sorunla uğraşıyor gibi görünüyorsun. İş hayatındaki olumsuz havayı değiştirecek ve senin ilerlemeni sağlayacak bir gelişme çok yakında. Aşk ve evlilik hayatında her şey sorunu doğru tespit edip alacağın karara bağlı. Her halükârda bir bitiş ve kopuş görünüyor. Ama bu evliliğinin biteceği anlamına gelmeyebilir. Aksine eğer dış etkenler mevcutsa, onların bertaraf edileceği ve yeni bir başlangıç yapılacağı anlamını da içerebilir. Bu yüzden her şey sana bağlı. Para konusunda endişelenme, en kötüsü geride kalmış. Dikkatli ol, seni kandırmalarına izin verme. Yakında çok iyi gelişmeler olacak. Tarotun sana tavsiyesi, dinlenmeyi öğrenmen ve düşüncelerini düzene sokmayı bilmen. Bazı şeyleri askıya almak sana sandığından da iyi gelecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar