DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz GüneşSevgili Rumuz Güneş,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
geçmiş: kule
Derin bir hayal kırıklığı yaratan, bazı ilişkilerin sona ermesine neden olan ve insanlara olan güvenini kaybettiren bazı tecrübeler yaşanmış. Bastığın zemin kaymış, ne kadar uğraşsan da bazı olumsuzlukların önüne geçememişsin.

şimdi: paraların üçlüsü
Şimdi etrafında yeni insanlar var. Sana kıymet veriyor ve seni takdir ediyorlar. Bunu hem gerçekten değdiğin için, biraz da tercih edilmek için yapıyorlar. Kendini daha iyi hissediyorsun ve cesaretleniyorsun.

gelecek: paraların şövalyesi, paraların ası
Toprak grubu özellikleri gösteren bir erkek diğerlerinin önüne geçecek. Birlikte bazı gelecek plânları yapacak ve bunu gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Şans sizden yana olacak.


mevcut durum: büyücü
İş hayatında oldukça beceriklisin. Birden fazla işi ve kişiyi aynı anda idare edebiliyorsun. Bunun sonucu bir konuda oldukça önemli bir başarı yakalıyorsun. Seni öne geçirecek ve biraz daha farklı bir konuma yerleştirecek bir fırsat karşına çıkıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların dörtlüsü
Bir tarafın bu gidişattan memnun olmakla birlikte, temkinli olan tarafın her şeyi garanti altına almak istiyor. Değişikliklerden çekiniyor, karamsarlığa kapılıyor. Ne yapacağını bilmez bir ruh haline bürünüyorsun. Ama bu şekilde kendinle uğraşırken önüne çıkan, hatta sana sunulan fırsatları da görmüyorsun.

sonuç: ay
Hem kararsızlıkların hem de çevresel faktörler nedeniyle, huzursuz bir döneme gireceksin. Kimin dost, kimin dost olmadığını ayırt etmekte zorlanacak, şüphelere kapılacaksın. Yarı karanlık, yarı aydınlık bir dönem olacak bu. Bunların çoğunun somut bir karşılığı olmayacak, ancak yine de tedbirli olmak ihtiyacı hissedeceksin. Bu dönemde sezgilerin sana yol gösterecek ve seni olası pek çok tehlikeden kurtaracak.

TAROT YORUM: Aşk hayatında olumsuz bir dönem geride geliyor, ciddi bir birliktelik kurabileceğin birisi hayatına giriyor. İş hayatında ise zor bir süreç seni bekliyor. Ama bunda senin olaylara yaklaşım şeklinin payı çok fazla. Tarot her iki konuda da sezgilerine güvenmeni, dışarıdan gelecek yardımlara açık olmanı, ancak kabul etmekte de temkinli olmanı öneriyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar