DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Dağhan


Sevgili Rumuz Dağhan
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,mevcut durum: büyücü
İşinde oldukça beceriklisin. İdare etmeyi biliyorsun. Şu sıralar ortamdaki dengeyi gayet iyi sağlıyor, hem istediklerini elde ediyor hem de başarılı oluyorsun.
mevcut duruma eklenen: kılıç yedilisi
Ancak riskli bir durum sözkonusu. Kendini tehlike altında hissediyorsun. Etrafında bir takım dolaplar döndüğünden ve sana tuzak kurulduğundan şüpheleniyorsun. Gerçekten de etrafındaki bir takım iki yüzlü kişiler senden bir şeyler elde etmeye, belki de seni bazı şeylerden yoksun bırakmaya çalışıyorlar.

sonuç: kupaların prensi, kupaların kraliçesi, imparator
Beklemediğin bir teklif alacaksın. Su grubu özellikleri gösteren bir kişi ile birlikte çalışman gerekecek. Kariyerinde önemli bir değişiklik ve ilerleme olacak. Maddi açıdan da ferahlık verecek, daha kuvvetli bir konuma geçeceksin. Sorumlu olduğun kişi sayısı azalacak ama sorumlulukların artacak.

aşk
mevcut durum: kupaların altılısı
Eskinin hoş zamanları gündeme geliyor. Üzüntüler hafifliyor, kırgınlıklar geride kalıyor. Güzel jestler var. Beklemediğin hoş bir sürprizle karşılaşıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların kralı
Su grubu özellikleri gösteren bir kişinin etkisi görülüyor. İyi niyetli, sevecen ve bonkör birisi.

sonuç: yıldız
Şans yüzünüze gülecek. Şanslı gelişmeler yaşanacak, aşk hayatında yeni bir sayfa açılacak. Yıldızınız yükselecek. Bazı sağlık sorunları geride kalacak. Yıldızın koruyucu gücü üzerinizde olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk ve iş hayatında epeydir devam eden gelişmeler artık su yüzüne çıkacak. Giderek hız kazanan bir ivme ile devam edecek, sene sonuna geldiğinde hem iş hem de aşk hayatında oldukça mesafe katettiğini göreceksin. Elbette ki bazı konularda zorlanacak ve sınanacaksın, ama sonuçta başarı ve mutluluk seni bulacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar