DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Eylül 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nuray


Sevgili Nuray,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

ilişkide senin konumun: kader çarkı
Kaderinde yeni bir evre başlıyor. Olumsuzluklar geride kalmış, kader çarkın daha iyiye dönmek için hazır bekliyor. İçinde şanslı hisler var, sanki güzel şeyler olacak gibi.

ilişkide partnerinin konumu: paraların beşlisi
Partnerin şu sıralar oldukça mutsuz. İşleri yolunda gitmiyor, belki bazı kayıplar yaşamış. İlişkinizle ilgili de bazı şüpheleri var. Zaman zaman çekip gitmeyi bile düşünüyor olabilir. Yanında gibi görünen bazı arkadaşları onu olumsuz etkiliyor ve moralini bozuyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: kılıçların ası
Birinin diğerini yendiği, başarı ve zafer içeren bir olay yaşanacak. Her şey açığa çıkacak. Yaşanacaklar birçok şeyin kesilip atılması ve yeni başlangıçlar için büyük bir fırsat yaratacak.

sonuç: aşıklar
Aşıklar karar kartıdır. Aynı zamanda büyük bir aşkı simgeler. Birinin diğerinin teklifini büyük bir mutlulukla ve tüm kalbiyle kabul edeceğini gösterir. Tercihlerin aşka ve mutluluğa götürecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu ilişkide sen olumlu her şeye açıksın. Ancak partnerinin kafası karışık. Seninle olan ilişkisi kadar işleri de onu düşündürüyor. Kendisini başarısız hissediyor, kırgınlık duyuyor. Kaçınılmaz bir mücadele yaklaşıyor, bu mücadeleden büyük bir zafer çıkacak. İstenen her şey elde edilecek. Son kart aşıkların önemli bir özelliği de tercih kartı olmasıdır. Yani bir tercih yapacaksın, iki kişiden birisini seçeceksin. Bu zayıf bir ihtimal şu anki partnerin olabileceği gibi, daha kuvvetlisi yaşanacak olayların hayatına sokacağı yeni birisi de olabilir. Ama tarot kararın kimden yana olursa olsun, gerçek aşkı ve mutluluğu bulacağını söylüyor. Zekânı kullan keskin olsun, dilini kullan yumuşak olsun.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar