DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

15 Eylül 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Leyla Ç. E.


Sevgili Leyla,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

genel
mevcut durum: kupaların üçlüsü
Şu günlerde önemli bir gelişme söz konusu. Bir başarı veya tamamlanma. İnsanlar bir araya geliyor ve kutlama yapıyor. Güzel bir bitiş, iyi bir başlangıç var. Ortama katılan yeni birisi ve uzlaşma sağlanan bir mesele, geçmişi bağışlatıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların kralı
Su grubu özellikleri gösteren bir erkek gündemi etkiliyor. İyi niyetli, sevecen ve bonkör bir kişi bu. Ancak anlamak ve anlaşmak kolay değil, bazen kararsız, melânkolik ve dengesiz görünebiliyor. Yine de yerinde tercihler ve akıllı kararlar veriyor. Ayrıca da oldukça şanslı, bunu paylaşmak konusunda da hiç cimri değil.

sonuç: kılıçların şövalyesi, asılan
Aile dışından kişilerin ve olayların neden olacağı zor zamanlar yaşanacak. Rekabet ve ciddi bir mücadele olacak. Şansızlıklar aşılacak, düşmanlar altedilecek. Tam herkes daha kötüsü için hazırlanıp kılıçlarını bilerken, her şey aniden süt liman kesilecek. Savaş baltaları gömülecek, hasımlar kendileriyle uğraşmak zorunda kalacaklar. Ama siz de bazı projeleri ertelemek zorunda kalacaksınız, alacaklarınızda bazı gecikmeler, işlerde kesintiler olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu günlerde yaşayacağınız iyi gelişmeler, gelecekteki zor zamanlarda size destek olacak. Yakın gelecekte kısa bir süreçte sıkıntılar yaşayacak, insanlarla uğraşacaksınız, ama beklenmedik şekilde de dalgalanan sular durulacak. Bu dönemde sağlık meselelerine dikkat etmelisiniz. Sabırla beklemek, acele etmenin felâketinden sizi koruyacak. Erteleme ve askıya alınan işler için üzülmeyin, yarattıkları boşluk daha iyileri ile dolacak. Beklerken dinlenin ve kuvvet toplayın. Sezgilerinize güvenin, kaderi zorlamayın.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz kara. yas 40. koc burcu. evli. ask. is sosyal cevre. esimle cok sorun yasiyoruz. ayrilikmi devammi. tesekkürler.

Adsız dedi ki...

rumuz nefes. yas 33. yengec burcu. bekar. ask. is. sosyal cevre. tsk.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar