DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Hatice


Sevgili Hatice,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: azize
Azize tarotun üç koruyu kartından biridir. Bu anlamda aşk hayatın olumsuzluklardan bir şekilde korunuyor. Ancak yine de gizli etkiler çalışmaya devam ediyor, bunu da göz ardı etmemek gerek. Bazı şeyler tamamen sana bağlı. Senin niyet ve amaçların olayları yönlendiriyor. Sezgilerine önem veriyorsun ama nasıl faydalanacağını bilemiyorsun.  

mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi
İnsanların tüm dikkati senin üzerinde. Seni kıyasıya eleştiriyorlar, sen de kendini korumak için zorlu bir mücadele veriyorsun. Ancak yine de avantajlı bir konumdasın, yılmıyorsun ve herkesin cevabını veriyorsun.

sonuç: kupaların üçlüsü
Bu süreçten hayal ettiğin gibi bir sonuç elde ederek çıkacaksın. Bir uzlaşma sağlanacak, mutlu bir olayın gerektirdiği bir kutlama yapılacak.mevcut durum: paraların kralı
Toprak grubu özellikleri gösteren bir kişi oldukça etkin. Belli bir çerçevede sorumluluğun var bu kişiye karşı. Genel olarak sana güven telkin etse de, farkında olmadığın ya da bilmediğin şeyler olduğunu düşünüp huzursuz oluyorsun bazen.

mevcut duruma eklenen: yıldız
Şans yüzüne gülüyor. Yıldızın yükselmeye başlıyor. Beklemediğin iyi gelişmeler oluyor ve gayretlerinin karşılığını almaya başladığını düşünüyorsun.

sonuç: paraların ası
Yakaladığın şansı iyi değerlendireceksin. İş hayatında sana yenilik ve bol kazanç kapıları açılacak.sosyal çevre
geçmiş: kılıçların şövalyesi
Sosyal çevrende sıkıntılı zamanlar, tartışmalar yaşamışsın. Herkesle tek tek uğraşmak zorunda kalmışsın. Hakkından gelmişsin ama çok da yıpranmışsın.

şimdi: paraların ikilisi
Şimdilerde her şey biraz daha iyi. Sen biraz daha esnek ve hoşgörülüsün. Olayları ve insanları idare etmeyi öğrenmişsin. Ama bu da zaman zaman seni biraz vurdum duymaz gösteriyor. Çevrede bir değişiklik, belki de taşınma ihtimali var.

gelecek: paraların prensi, kupaların şövalyesi, azize
Sosyal çevrende senden biraz daha genç iki kişiden arka arkaya bazı teklifler alacaksın. Bunlar cazip gelse de pek aklına yatmayacak. Önem verilmek ve beğenilmek hoşuna gidecek. Ancak dikkatini başka yöne çevirecek, başka bir yol seçeceksin. Sezgilerinin seni yönlendirdiği tarafa gideceksin. Kaderin belirsiz, ama koruyucu karta güvenebilirsin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu anki gelişmeler sana böyle düşündürtmüyor olabilir. Ama yakın gelecekte çevrende ve iş hayatında büyük değişiklikler olacak. Fırsat kapıları sonuna kadar açılacak. Çevreni değiştirecek, belki taşınacak veya uzun süreli seyahatlere çıkacaksın. Sezgilerine önem ver, körü körüne değil, ama dikkatle onları izle. Yürüdüğün yolda kendinden başka güvenebileceğin kimse yok. Şu sıralar biraz üzülüp yıpransan da, aşk ve mutluluk fırsatı da kapına gelecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar