DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

15 Eylül 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Deniz D.

Sevgili Deniz,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: paraların ikilisi
Farklı ortamlarda farklı insanlarla karşılaşıyorsun. Bunlardan bazıları sana ilgi gösteriyor. Ama sen bir taahhüt altına girmek istemediğinden, sadece vakit geçiriyorsun. Bu davranış da senin yanlış değerlendirilmene, havai ve uçarı bir izlenim yaratmana neden oluyor. Aklının bir köşesinde çevreni değiştirmek, bir yerlere gitmek var.

mevcut duruma eklenen: kılıçların altılısı
Alıştığın çevreden uzaklaşmanı gerektiren bir durum ortaya çıkıyor. Her halükârda bazı ilişkilerini kesip atacak ve yeni bir yola koyulacaksın. Bunu yaparken sana destek olacak insanlar da seni yalnız bırakmayacaklar. Özellikle hava grubu özellikleri taşıyan bir kişi senin yanından bir an bile ayrılmıyor, belki de bir şeyler umut ediyor.

sonuç: dünya
Dünya büyük bir şanstan bahsediyor. Kısmetini bulacaksın. Hayatında beklenmedik yenilikler ve önemli değişiklikler olacak, şans yüzüne gülecek ve sonunda uzun vadeli bir birliktelik kurabileceğin bir kişi hayatına girecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot sana yenilenmeni öneriyor. Geçmişle bağlarını koparmalı ve yoluna devam etmelisin. Kader seni buna davet ediyor. Vakit geçirmek için yüzeysel arkadaşlıklar veya ilişkilerle oyalanma. Karşına çıkacak fırsatları iyi değerlendir, korkma ve cesaretle ileri doğru adım at. Yakın gelecekte hayatında büyük değişiklikler olacak, büyük bir şans yakalayacaksın. Doğru kullanırsan mutlu bir birliktelik seni bekliyor. Ama değişikliklere, seyahatlere hazır ol.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar