DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

15 Eylül 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Birgül


Sevgili Birgül,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: asaların yedilisi
Kalabalık bir ortamda herkes seni izliyor sanki. Taliplerin var, bir de aracılar. Ama senin gönlünde biri var, bunu kimseyle paylaşmak istemiyorsun ve ondan gelecek bir haber veya işaret bekliyorsun. Bulunduğun ortamlarda kendini biraz dışarıda tutuyor, böylece güven buluyorsun. Diğerleri de bu tutumun nedeniyle sana fazla yaklaşmaya cesaret edemiyorlar.

mevcut duruma eklenen: kılıçların onlusu
Büyük bir hayal kırıklığı yaratan bir olay veya haber var. Bundan daha kötüsü olamaz diye düşünüyorsun. İhanete uğradığını hissediyor ve artık kimseye güvenemeyeceğini sanıyorsun. Ortak alınmış bir karar sonucu yapılan olumsuz bir davranış bu.

sonuç: asaların sekizlisi
Ancak fazla üzülüp yas tutmaya vaktin olmayacak. İçine düştüğün moral bozukluğundan seni çıkaracak ve havanı tamamen değiştirecek hızlı, sevindirici gelişmeler olacak. Bazı haberler alacaksın. Aniden aşk hayatının seyri değişecek.


mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Bir bıkkınlık ve ne yapacağını bilmez bir hal içindesin. Kısa sürede önemli işler yapıyor ve kazanç elde ediyorsun. Büyük ihtimal bunun yorgunluğu üstüne biniyor. Biraz inat ediyor, biraz da tepki topluyorsun. Fakat iş ortamında önemli bir fırsat gözünün önünde duruyor ve senin keşfetmeni bekliyor.

mevcut duruma eklenen: denge
Sağduyun seni vaktinde uyarıyor ve içine düştüğün ataletten kurtarıyor. Daha dengeli çalışmaya başlıyor, işlerini ve ilişkilerini almak - vermek üzerine inşa ediyorsun. Bu başarını ve kazancını artırıcı olumlu etkiler yaratıyor.

sonuç: paraların dokuzlusu
Gayretlerinin karşılığını alacaksın. Akıllı davranışların ve zamanında hareket sana daha kazançlı olabileceğin bir kapı açacak. İlerleyecek ve kazancını artıracaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar en dikkat etmen gereken konu dengeli olmak. İşlerinde ve ilişkilerinde dengeli olmalısın. Almak-vermek, maddiyat-maneviyat, sevgi-nefret gibi konularda aşırıya kaçmamalı tam bir denge tutturmalısın. Hayal kırıklıklarını gidermene ve gözyaşını silmene zaman kalmadan aşk hayatında büyük değişiklikler olacak, ama kaderin gizli çalışıyor, ancak bu kadarını söylüyor. İş hayatında ne kadar akılcı davranır ve ne kadar empati kurarsan o kadar başarılı olacaksın. İlerleyecek ve daha fazla para kazanacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar