DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Bayram

Sevgili Bayram,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
geçmiş: kılıçların üçlüsü
Üçüncü kişilerin neden olduğu şiddetli tartışmalar, kalp kırıklıkları, üzüntüler ve belki de küslükler yaşanmış.

şimdi: kupaların altılısı
Şu sıralar biraz hafiflemiş bazı şeyler. Bir barışma ya da en azından uzlaşma ihtimali ortaya çıkmış. Bazı ödünler, kalp kazanmaya yönelik davranışlar var. Ayrıca bir hediye veya güzel bir haber.

gelecek: kuvvet
Sorunların üstesinden gelinecek. Düşmanlar veya hasımlar yenilecek. Böylece bir anlaşma olacak. Güç olsa da bir düzen sağlanacak. Bunun için pek istemesen de bazı kişilerle uzlaşman gerekecek.


mevcut durum: ölüm
Bir şeyler sona eriyor. Belki bir iş bitiyor veya yapılan işte ayrılık var. Sıkıntı yaratan ilişkiler ve çözümsüz sorunlar geride kalıyor, yeni bir başlangıç fırsatı ortaya çıkıyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların altılısı
Bu fırsatı hemen değerlendiriyorsun. Beklenmedik bir şekilde yönünü değiştiriyor ve daha iyisi için yola çıkıyorsun. Yalnız değilsin. Yanında sana destek olanlar da var. Bu değişiklik, başak bir yere gitmeyi, farklı çevrelere girmeyi gerektiriyor.

sonuç: asaların şövalyesi, paraların dörtlüsü
Bazı fırsatlar karşına çıkacak. Ancak hemen karar vermeni ve hızlı hareket etmeni gerektiren fırsatlar olacak bunlar. İçindeki güvenlik duygusu ağır basacak. Gereken çabukluğu gösteremeyeceksin. Sahip olduklarını koruma güdüsü ağır basacak. Bu yüzden bazı eleştirilerle karşılaşacak, dar görüşlü olmakla suçlanacaksın. Bununla birlikte gayene ulaşacak ve elindekileri korumayı başaracaksın.

sosyal çevre
mevcut durum: asaların kraliçesi
Ateş grubu özellikleri taşıyan biri çok uğraştırıyor seni. Çatışıyorsunuz. Başına buyruk ve gözü kara.

mevcut duruma eklenen: kuvvet
Zor olsa da istediklerini elde ediyorsun. Herkese hem kendini hem de gücünü kabul ettiriyorsun. Ancak katı tutumun ve uzlaşmazlığın insanları incitiyor.

sonuç: kılıçların beşlisi
Beklemediğin bir hainlikle karşılaşacaksın. Bu durum olaylara karşı bakışını ve duruşunu değiştirecek. Etrafından bazı kişilerin hızla uzaklaştığını göreceksin, bazılarını da sen istemeyeceksin. Daha az insanla daha huzurlu olacağını düşüneceksin. Bu yüzden de gidenler için fazla bir gayret göstermeyeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Özlediğin gibi olacak hak yerini bulacak. Hiç kimse gerçekleşeceklere bir şey diyemeyecek, çünkü ekilenin biçildiğini bilecek. Sen de hakkını alacaksın ve huzur bulacaksın. Adaletin terazisi doğr tartacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar