DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Eylül 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Ayşe Ö.Sevgili Ayşe Ö.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,mevcut durum: paraların kraliçesi
Toprak grubu özellikleri gösteren bir kişi hali hazırda konuya etken. Bu kişi mali konularla ilgileniyor ve biraz da seni bunaltıyor olabilir.

mevcut duruma eklenen: kupaların şövalyesi
Buna rağmen iş ortamından kaynaklanan bir fırsat çıkıyor karşına. Belki bir teklif veya öneri.

sonuç: kader çarkı
Bu konuda alacağın karar geleceğini kökünden etkileyecek. Kader çarkında sapma yaratacak, farklı bir yöne döneceksin. Olumlu niyetler, olumlu sonuçlar getirecek.

para
mevcut durum: joker
Para konusunda sevindirici gelişmeler var. Yeni bir fırsat. Ancak bu çok iyi bildiğin bir konu değil. Fırsatı ve imkânı görüyorsun, bu da seni heyecanlandırıyor. Ancak çok iyi bilmediğin bir alanda olduğun ve dikkatli etmen gerektiği konusunda seni uyaranlar da var.

mevcut duruma eklenen: paraların onlusu
Bir yerden büyük bir para geliyor. Bu belki de epeydir beklediğin ve gecikmiş bir miktar.

sonuç: adalet
Ektiğini biçeceksin. Alacakların varsa alacak, borçlarını ödeyeceksin. En sonunda istediğin gibi bir denge tutturacaksın.

miras
paraların şövalyesi, kılıçların ası
Bu konuyla ilgili taraflardan birinden bir teklif gelmiş veya gelecek. Bu sizin istediğiniz gibi bir teklif değil, ama yine de düşünülebilir. Bir kaç aya kadar, bu konuyla ilgili bir sonuç alacaksınız. Kılıç ası zafer vaad eder. Belki de mesele kesin bir sonuca bağlanacak ve herkesin kabul etmek zorunda kalacağı bir uzlaşma olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve para konularında alacağın kararlara çok dikkat etmelisin. Riskli durumlar sözkonusu, hata payın yok gibi. Maddi açıdan ferahlama, bir otoriteden gelecek karar ve destek görünüyor. Miras konusuna gelince, sonuçlanma ihtimali çok yüksek. Alınacak bir karar meseleyi bitirecek gibi görünüyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar