DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Eylül 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Asuman T.


Sevgili Asuman,
tarot yorumun aşağıda.
Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: paraların prensi
Etrafında bazı insanlar var. Kimisini sana göre genç buluyorsun, kimisini de sana uygun olmadığı için beğenmiyorsun. Toprak grubu özellikleri gösteren, sana yaşıt belki biraz küçük birisinin seninle ilgili ciddi niyetleri var. Bazı plânlar yapıyor ve bunu yakınlarıyla paylaşıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların prensi
Bu kişiden dolaylı bir haber geliyor. Ciddi bir birliktelik amaçlayan bir teklif. Kendisi de iyi niyetli, ona yardım etmeye çalışanlar da. Ancak neyi onun söylediği, neyi aracı olanların söylediği önemli. Bazen iyi niyet de karışıklıklara neden olur.

sonuç: kılıçların ası
Bazı karşı çıkılmalar ve zorluklar olacaksa da, bunları yenecek gücü bulacaksınız. İyi bir birliktelik kurma ve devam ettirme konusunda büyük bir fırsat yakalayacaksınız. Alacağınız karar ne olursa olsun, karşı konulamayacak ve kendisini gerçekleştirecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında önemli gelişmeler olacak. Başta çok önemli gözükmese de, sonrasında da bazı sorunlar ortaya çıksa da denemeye değer bir durum ortaya çıkacak. Bu kişi ile olumlu veya olumsuz ne karar alırsanız alın gerçekleşecek. Önünüze çıkan fırsatı ve yakalyacağınız büyük şansı iyi değerlendirmelisiniz.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar