DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Eylül 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aslı A.


Sevgili Aslı,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: ermiş
Şimdiki halde içine dönmüş, dışarıdan her türlü etkiye kendini kapamış görünüyorsun. Geçmişin hesaplaşmasını yapıyor, bir yandan da içinden yükselen sesi dinliyorsun.

mevcut duruma eklenen: büyücü
Şu sıralar etrafında dolaşanlar senden yaşça biraz büyük. Bu durum senin pek hoşuna gitmese de, yine de ilişkilerini ustalıkla idare ediyor ve istediğin gibi yönlendiriyorsun.

sonuç: asaların şövalyesi, ölüm
Tam düşündüğün gibi sen yaşlarda ateş grubu özellikleri gösteren bir hızla hayatına dalacak. O kadar aceleci ve beklemeye tahammülsüz ki başını döndürecek, seni de gelecek plânlarına ortak etmek isteyecek. Her şey son sürat ilerlerken, ani bir kırılma olacak. Hayatında bambaşka bir dönem ve süreç başlayacak. Eski ilişkilerini tamamen bitireceksin, yeni bir ortam ve belki de yeni bir ilişkiye yelken açacaksın.


mevcut durum: asaların ası
İşle ilgili önemli bir fırsat var. Yapına çok uygun ve gelecek için de ümit vaat ediyor. Girişimciliğin ve ataklığın senin en büyük avantajların.

mevcut duruma eklenen: kılıçların ikilisi
Bu fırsat kadar önemli ve şanslı olmasa da, ikincil bir durum ortaya çıkıyor. Aklın karışmış halde ne yapacağın konusunda tereddüt ediyorsun. Her ikisinden de faydalanmak istiyorsun. Mümkün gibi görünse de hareket imkânın kısıtlanıyor. Bu da her iki tarafı huzursuz ediyor.

sonuç: kılıçların dokuzlusu
Tercihlerin ve davranış tarzın bazı sıkıntılara neden olacak. Yersiz kuruntulara ve üzüntülere kapılacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk ve iş hayatında bazı önemli değişiklikler ve gelişmeler olacak. Ancak bunlar bugüne kadar alışkın olduğun her türlü sürecin ve ortamın dışında. Bu yüzden bazı tereddütler yaşayabilir ve bazı yanlışlar yapabilirsin. Bu da seni üzebilir, kuruntulandırabilir gereksiz pişmanlıklara kaptırabilir. Sabırlı olmalı, sükûnetini korumalısın. Tarot sana sonunda hem mutluluk, hem de güzel bir ilişki haberi veriyor. Bu süreci atlattığında aldığın kararlar seni çok mutlu edecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar