DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Eylül 2010 Salı

BOLLUK VE BEREKETİN BİZİ BULMASI AN MESELESİ!Yazan: Tedbir Abla
Parasızlık herkesin sorunu!

Maddi sıkıntılar hayatınızın bir parçası mı oldu mu yaşam sevinciniz azalır. Bu sıkıntılara odaklandığımızdan bakış açımız daralır. Peki, bu olumsuz ruh halinden kurtulmanın bir çaresi yok mu?

Muhtelif teknikler var elbet. Mesela; http://www.kuantumdusunce.com/'dan dan bilgilendiğim R.Şanal Günseli’nin geliştirdiği kuantum düşünce tekniğinin bir faydası olabileceği düşüncesindeyim. Bu teknikten kısaca anladığım; düşüncelerimiz olumlandırarak hayatımızı dönüştürebileceğimiz ve bolluk ve bereketi hayatımıza çekebilme gücüne sahip olduğumuz .

Bu olumlamanın temel amacı hayat sevincinin yükseltilmesi. Zaten hayat sevincimiz motivasyonumuzu arttıran gücümüz değil mi? Dönüştürme gücünü bilinçli kullanmak üzere geliştirilmiş kuantum düşünce tekniğini R.Şanal Günselinin kitaplarından öğrenebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili diğer bir link ise; www.bollukbereket.com. Buradaki: "Bolluk ve Bereket Enerjisini Yaşamımıza Nasıl Çekeriz?" başlıklı yazıyı okumanızı önereceğim.

Ancak, burada naçizane kendi olumlamamı sizinle paylaşmak istiyorum. Basit ve kısa bir cümle. Bu olumlamayı güne başlarken ya da size en uygun zamanda tekrarlayabilirsiniz. Motivasyonunuz artacaktır. Önemli olan kendimizle ilgili vizyonumuzu olumlu ve enerjik tutmak değil mi?

İşte benim olumlama cümlem, isterseniz sizin de tabii:

"Şu an bazı problemlerim olabilir, ancak, bu durum geçici, hayatımda olumlu gelişmelerin olması an meselesi, bu gelişmelere hazırım, bolluk ve bereket hayatımda yerini bulacaktır."

Bolluk ve bereket sizinle olsun.

1 yorum:

Moralsiz dedi ki...

"Sayın Tedbir Abla, şu sıralar maddi sıkıntı içindeyim. ne yaptıysam tutmadı. geçen günkü yazınızı okudum.bu olumlamalar gerçekten işe yarar mı, yoksa kendimizi mi kandırıyoruz? işlerim hep ters gidiyor, moralim de bozuk. yazıdaki sözleri birkaç defa kendi kendime tekrarladım, ama bir faydası olur mu emin değilim. saygılar"
Rumuz: Moralsiz

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar