DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Eylül 2010 Pazartesi

Duruhan Ece Yazıyor: BEN GELDİM!


duruhanece@gmail.com


Merhaba sevgili dostlar.

Güzel bir yaz tatili geride kaldı ve tekrar bir araya geldik.

Bu tatil bana bir çok konuda ilham kaynağı oldu ve bazı bilgilerimi tazeleme fırsatı buldum. İçeriğine bakmaksızın bunlardan bazılarını başlıklar halinde sizinle paylaşmak istiyorum.

 • Zaman zaman rutinden uzaklaşmak gerek.
 • Gittiğiniz yere günlük hayatın konularını götürmeyin.
 • Sizin için ne kadar önemli olursa olsunlar, arkanızda kalanları yerinde bırakın.
 • Pozitif enerjilere açık olun. Böyle hissetmeseniz bile, böyle düşünün.
 • Sorunlarla ilgili endişe ve korkular üretmeyin.
 • Geleceğinizi düşünün, plânlayın. Güzel şeyler hayal edin.
 • Dua edin, şükredin. İyi şeyleri hayatınıza davet edin.
 • Kuşkusuz ki, bunları yaptığınızda hayatınızda her şey birden değişmeyecek, her şey güllük gülistanlık olmayacak. Ama moralinizin düzeldiğini ve motivasyonunuzun arttığını göreceksiniz. Ayrıca da, kendinizi pozitif programlamış olacak ve güzel sürprizlere açık hale geleceksiniz.
Tarot yorumlarımıza gelince: Artık başlıyoruz. Ama hatırlatmak istediğim bazı noktalar var. Öncelikle sizler için tarot yorumu yapmaktan büyük keyif aldığımı ifade etmeliyim. Bu bakımdan elimden geldiğince her talebinizi karşılamak istiyorum. Bunun için aşağıdaki hususlara dikkat ederseniz mümkün olan en iyi sonucu alabiliriz diye düşünüyorum:
 1. Yorum istediğiniz zaman, rumuz veya adınızı muhakkak yazın. Ayrıca, burcunuzu veya doğum tarihinizi, cinsiyetinizi, medeni halinizi ve iş durumunuzu belirtin.
 2. Genel olarak açılım konularımız, aşk, iş ve para. Sağlık konuları ile ilgili sorular sormayın, bunları yorumlamam.
 3. Özel bir konu ile ilgili açılım istediğinizde, yukarıdaki bilgilerle birlikte konuyu kısaca yazmanız yeterli.
 4. Sorularınız açık, kısa ve net olmalı. Tarottan her zaman evet veya hayır gibi cevaplar beklemeyin ya da olacak mı olmayacak mı gibi. Çünkü tarot gizemi farklı çalışır. O an beklentinizi karşılamamış gibi görünse de, geleceğin gizli niyetini size açıklıyor olabilir.
 5. Kaderinizin veya hayatınızın kesin dönüm noktalarında tarota danışmak her zaman iyi bir fikir olmayabilir. İyi düşünün, bu zamanların biraz öncesinde veya sonrasında yorum yaptırmak daha koruyucudur.
 6. Olağanüstü bir durum yoksa veya yorumun kendini gerçekleştirdiğini düşünmüyorsanız, aynı konuda tekrar yorum için iki-üç ay bekleyin.
Rüya yorumu isteyenlere gelince, sizlerin de ad veya rumuz, yaş veya doğum tarihi, cinsiyet, medeni hal ve iş durumu bilgilerinizi yazmanız sağlıklı bir yorumun olmazsa olmazları. Gördüğünüz rüyayı da yazmayı unutmayın tabii ki!

Bu sene sizlerle daha fazla şey paylaşmak istiyorum. Fırsat buldukça pozitif düşünce bilgi ve deneyimlerimi de yazmak niyetindeyim. Eğer sizler de kendi deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz, bana veya sitemize e-posta atmanız yeterli, severek sayfalarımızda yayınlarız.

Haydi bakalım!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar