DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Ağustos 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Kaymak


Sevgili Rumuz Kaymak,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
geçmiş: kılıçların yedilisi
Aşk hayatında üzüntülü bir süreç geride kalmış. Bir aldatmaca ve iki yüzlülükle karşı karşılaşmışsın. Bazı ilişkilerini bitirmek ve bazı insanları hayatından çıkarmak zorunda kalmışsın. Sonuçta çevren biraz tenhalaşmış, ama sen huzur bulmuşsun.

şimdi: asaların ikilisi
Yeni bir kişi gündemde. Bu kişiyi daha önceden biraz tanısan da duygusal anlamda yeni yeni bir yakınlaşma yaşanıyor. Geleceğe ilişkin plânlar yapıp yapmama konusunda tereddüttesin. Bir tarafın güveniyor, diğer tarafın temkinli olmaya davet ediyor.

gelecek: kılıçların üçlüsü
Üçüncü bir kişinin ilişkiye karışma durumu olacak. Bir gerginlik, üzüntü yaşanacak. Kalbin kırılacak. Ama bu defa bazı şeyleri bitirmekte acele etmeyecek ve bu durumdan ne kurtarabileceğin üzerine kafa yoracaksın.

mevcut durum: imparator
İş hayatında şu sıralar her şey yolunda görünüyor. Maddi açıdan ferahlık getiren bir durum ve kariyerinde önemli bir ilerleme sözkonusu. Senden biraz daha kıdemli ya da yüksek konumda birinin desteği kuvvetlenerek devam ediyor. Bu da sana büyük avantaj sağlıyor.

mevcut duruma eklenen: ermiş
Bazı olaylarla ilgili olarak, düşünmek ihtiyacı içindesin. Kafanı kurcalayan bazı şeyler var. İç sesini dinle, sana doğru yolu gösteriyor. Olayların altında yatan asıl nedenleri görmeye başlıyorsun, bir tür aydınlanma yaşıyorsun. Yalnız hareket etmek ve kimseye güvenmemek durumundasın.

sonuç: paraların onlusu
Aldığın destek, zamanında ve doğru tercihlerinle büyük bir başarı ve kısmet yakalayacaksın. Bu öyle bir şey olacak ki, etrafında seni seven-sevmeyen herkes sana gıpta ile bakacak.

para
mevcut durum: asaların dokuzlusu
Parasal açıdan güvence sağlama ihtiyacı içindesin. Bunun için bazı girişimlerde bulunmuş ve sınırlı da olsa bir ilerleme kaydetmişsin. Emsallerin arasında farklı bir konum sağlamışsın.

mevcut duruma eklenen: yıldız
Daha iyi bir durum, bolluk ve bereket sağlayacak bir şans çıkıyor karşına. Para meselelerindeki bazı pürüzler kolaylıkla ortadan kalkıyor, gelirlerinde artış oluyor. Beklemediğin yerlerden kazanç veya gelir sağlıyorsun.

sonuç: kılıçların beşlisi
Önemli bir sorunla karşılaşacaksın. Elindekileri kaybetmene neden olabilecek bir komplo veya hainlikle karşılaşacaksın. Ancak, yıldız tarotun üç koruyucu kartından biridir. Bu bakımdan bu sorunla başedebilme gücünü bulacak, riskleri bertaraf edeceksin. Sadece çok dikkatli olmalısın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında sorunlu, iş ve para konularında ise daha şanslı bir evredesin. İş ve para açısından hızlı, büyük başarılar ve ilerlemeler sağlayacaksın. Bu durum birden herkesin dikkatini çekecek. Bu yüzden de kıskançlık ve hainliklerin hedefi haline geleceksin. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yok değil, ama her şey çok ağır seyrediyor. Senin kararsızlıkların, kişiler arasında tercih yapmakta zorlanman buna sebep oluyor. Kalp kırıklığı görünüyor, ama kimin kalbi kırılacak? Ama tarot bu süreçte karşılaşacağın tüm zorlukları bir şekilde halledeceğini ve kaderinde daha iyi bir evreye geçeceğini haber veriyor. Kartlarını doğru oynarsan, hayatını paylaşacak bir kişi bulman ve aile kurman bile olası.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar