DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ağustos 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nuray 1974


Sevgili Nuray,
ilişki tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,ilişki
ilişkide senin konumun: paraların ikilisi
Şu an için bu ilişkiden keyif alıyorsun. Ancak etrafında bir başkası daha dolanıyor, bunun yalnız sen değil etrafındakiler de farkında. Zaman zaman aklın karışıyor, idare etmekte zorlanıyorsun. Bu yüzden de kararsız ve dengesiz görünüyorsun. Bu durumdan kurtulmak için bir şeyler yapmayı belki de yer değiştirmeyi düşünüyorsun. 

ilişkide partnerinin konumu: paraların ası
Partnerin halinden memnun görünüyor. Sana karşı cömert davranıyor. Birlikteliğinizi bir fırsat gibi görüyor veya böyle olduğunu düşündürtüyor. Ama her halde de ilişkiye ve ilerlemeye açık. Yaşayıp görmek istiyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: kılıçların dokuzlusu
Bazı olaylar iki tarafın da aklını kurcalamaya başlıyor. Belki kıskançlık belki de yapılan veya söylenen şeyler. Üzüntü ve biraz da vicdan azabı var. Uykusuz geceler ve kuruntular rahatsızlık veriyor. Geçmiş dürtüyor biraz da.
sonuç: paraların altılısı
Bu durumu atlatmayı başaracaksınız. Almak ve vermek üzerine biraz da maddi bir boyuta taşıyacaksınız ilişikinizi. Ne kadar devam eder belli değil, ama sürdüğü müddetçe iki taraf da bundan memnun olacak. Sen ilişkinin idaresini partnerine bırakmış görüneceksin, bazı isteklerini kabul edeceksin. Bu ona güven verecek ve sana karşı daha yumuşak davranacak.
TAROTUN TAVSİYESİ: İlişki ikiniz için de bir fırsat ve şans içeriyor. Partnerin kısmetli ve bu kısmeti seninle paylaşmaya da istekli. Ancak önümüzdeki günlerde bazı sorunlar yaşayacaksınız. Senin kararsızlıkların ve partnerinin baskıcı tutumları buna neden olacak. Akıllı ve öngörülü davranarak ilişkiyi yumuşatmanın yolunu bulacaksın. Ona güven vereceksin ve o da ilişkiye daha fazla şey katmak isteyecek. Bir müddet böyle devam edecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar