DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Ağustos 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 31Sevgili Funda,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
ilişki
ilişkide senin konumun: kılıçların kraliçesi
Bu ilişkide baskın konumda olan sensin. Daha önceki tecrübelerini dikkate alıyor ve mümkün olduğunca zarar görmemeye çalışıyorsun. Olaylara daha mesafeli yaklaşıyor ve kalbinden çok aklını dinliyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: kupaların altılısı
Partnerin olaylara daha duygusal yaklaşıyor ve seni de bu yaklaşıma çekmeye çalışıyor. Geçmişten gelen bir hediye gibi görüyor veya sana böyle kabul ettirmeye çalışıyor ilişkinizi. Cazip tekliflerde bulunuyor ve seni bazı şeylere ikna etmeye çalışıyor.

ilişkideki durum: asaların prensi
Bir haber alıyorsun veya bir aracı meseleye karışıyor. Sana hoş haberler geliyor ve partnerinin niyetinin samimiyeti hakkında seni temin etmeye çalışıyorlar.

sonuç: asaların dokuzlusu
Kendini koruma içgüdün had safhaya çıkacak. Herkesi karşına almayı göze alacaksın. Ama bu sefer partnerin de sana destek verecek ve senin tarafını tutacak. İkiniz ortak bir çevrede ama sadece birbirinize dayanmayı tercih edeceksiniz.


mevcut durum: kupaların prensi
İşle ilgili çok cazip bir durum söz konusu. Bir teklif almışsın veya bir fırsat yakalamışsın. Bunda sana duyulan sempatinin de payı var.

mevcut duruma eklenen: denge
Bu teklif sana başarı ve maddi açıdan rahatlık getiriyor. İşlerini denge ve huzur içinde halledeceksin. Maddi ve manevi olarak hem alacak, hem vereceksin. Bazı sağlık sorunlarından da tamamen kurtulacaksın.

sonuç: şeytan
İş konusundaki teklif ve sonuçları gayet hayırlı olsa da, sırf bu işten dolayı büyük bir sorunla karşılaşacaksın. İnsanlar sana istemediğin şeyleri yaptırmak isteyecek ve hatta zorlayacaklar. Zaaflarını ve hırslarını sana karşı kullanmaya çalışacaklar. Bu zor dönemden kurtulmak için kendine hakim olmalı, boş vaadlere kanmamalı, kimse açık vermemelisin.

TAROTUN TAVSİYESİ: İlişkinin seyri çok açık olmamakla birlikte bazı zorlukların yaşandığı, senin bazı konularda çok inatçı olduğun, partnerinin ise temkinsiz davrandığı görülüyor. Yine de doğru davranışlarla kendinize güvenlikli bir alan yaratma ihtimali hiç de uzak değil. İş hayatında önemli değişiklikler, başarı ve bolluk görünüyor. İsteklerini elde edecek gibi görünüyorsun. Ama asıl mücadele bundan sonra başlayacak senin için. Karşılaşacağın yalan-dolan ve komplolar seni sersemletebilir, hareket kabiliyetini yok edebilir. Kurtulmak ve zara görmemek için kim olduğunu hiç unutma. İçin ferah olsun, hak yerini bulacak.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

tatlım çok teşekkür ederim, yine kırmayıp zaman ayırdığın için.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar