DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ağustos 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Ayça Ö.


Sevgili Ayça Ö.
aşk tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: kuvvet
Aşk hayatında bazı zorluklarla başa çıkman gerekmiş. Etrafındaki kişilere kendini anlatmakta ve istediklerini kabul ettirmekte oldukça zorlanmışsın. Yaşanan bir olay veya bir tecrübe, senin haklılığını yadsınamaz bir şekilde ortaya koymuş. Böylece özellikle de bir kişiye kendini kanıtlamış belki de boyun eğdirmişsin. Ama artık uzlaşma zamanı. Esnek olman ve affetmeyi bilmen gerekiyor. Maddi ile manevi olanın birbirini kabul etmesi ve uyum sağlaması senin kazandıklarını kaybetmemen açısından çok önemli.
mevcut duruma eklenen: kılıçların ası
Yeni bir başlangıç ve bir fırsat ortaya çıkıyor. Hava grubu özellikleri gösteren bir kişi, yeni senden çok etkileniyor. Daha öncekilerde olmadığı kadar etkin var üstünde. Bunu bozmaya kalkanları da haklıyorsun.
sonuç: kılıçların sekizlisi
Kadere bağlı bazı olumsuzluklar ortaya çıkacak. Bunları önceden öngörmen ve tedbir alman mümkün olmayacak. Elin kolun bağlı bazı ilişkilerini askıya alman ve beklemen gerekecek. Sağlıkla ilgili konularda da dikkat gerekecek.
TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında eski üzüntülerini silip atacak yeni başlangıçlar seni bekliyor. Şu günlerde özellikle hava grubu özellikleri taşıyan, zeki, akılcı ama keskin tarafları olan bir kişi hayatına giriyor. İyi bir ilişki kurma fırsatı var önünüzde. Ancak gelecekte bazı zorluklar ortaya çıkacak. Beklemen ve ertelemen gereken durumlar olacak. İlişkinin geleceği hakkında konuşmak için erken. Yine de şunu bilmelisin tarot sana yaşadıklarından elde ettiğin gücü ve karşına çıkan büyük fırsatın yardım edeceğini söylüyor. İç sesini dinlemeni, yolunu bulacağını söylüyor. Hayatın girecek başka birinden ve senden biraz daha büyük olma ihtimalinden bahsediyor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz kader.yas 39. basak burcu. bayan. evli. ask. is. sosyal cevre tsk.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar