DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

29 Temmuz 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Volkan Ş.


Sevgili Volkan Ş.
yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,mevcut durum: kupaların dokuzlusu
İş konusunda isteklerin yerine gelmiş. Bir çok etabı arka arkaya ama belli bir zaman içinde tamamlamışsın. Halinden memnunsun ve geleceğe yönelik plânlar yapıyorsun.
mevcut duruma eklenen: paraların sekizlisi
Yeni bir alana geçiyorsun. Bu oldukça zahmetli, çok çalışmanı gerektiren, fazlaca tecrübenin olmadığı ama başlamaya yeterli bir alan. Çeşitli aşamalardan geçmen ve sabırlı olman gerekiyor. Ancak gelecek ve bol kazanç vaad ediyor.
sonuç: büyücü
Çok yorulsan ve yıpransan da istediğini elde edeceksin. İşini ve iş ilişkilerini başarıyla yönetecek, isteklerini azami şekilde gerçekleştirebileceksin. Aklın ve mantığın kadar sezgilerine de güvenecek ve çok iyi yapacaksın.


para
mevcut durum: kılıçların kraliçesi
Para konularında bazı sorunlar var. Hava grubu özellikleri gösteren birinin etkisi var bunda. Bu kişi zeki ve akıllı olsa da, niyetinin ne kadar iyi olduğu biraz şüpheli ve pek de güvenilir değil.
mevcut duruma eklenen: kupaların dörtlüsü
Bazı ödemeler bekliyorsun. Bunlar vadelerinde gerçekleşiyor. Alacaklar ve verecekler sıraya konmalı, bu seni biraz bunaltıyor, bıkkınlık yaratıyor. Ama bu ruh hali içinde önüne çıkan bir fırsatı kaçırabilirsin. Belki de, bir defada tüm alacaklarının toplamı kadar kazanç sağlama şansı burnunun ucunda duruyor.
 
sonuç: asılan
Bir bekleme dönemine gireceksin. Bazı ödemelerde ertelemeler olacak. Bu da seni bazı konularda ara vermeye zorlayacak. Bu arada yenilenme ve kendini gözden geçirme imkânı bulacaksın. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni, başarı vaad eden ve bol kazançlı bir işe başlıyorsun. Bazı ilişkilerin sona eriyor, bir çevreden kopuyor, yeni bir başlangıç yapıyorsun. Maddi konular seni biraz zorlayabilir, alacak ve vereceklerinde bazı ertelemeler olabilir. Ama bir kayıp veya zarar olmayacak, sadece umduğundan biraz fazla bekleyeceksin. Ancak, geniş görüşlü olmalı, esnek davranmalı, gereksiz yere inatçılık etmemelisin. Tedbirli ve mesafeli olmalı, diğer taraftan da karşına çıkan fırsatları küçümseyerek kaçırmamalısın. Şu sıralar böyle bir fırsat etrafında dolaşıyor haberin olsun.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar