DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Temmuz 2010 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz ŞansSevgili Rumuz Şans,
yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
geçmiş: asaların üçlüsü
Geleceğe yönelik bazı plânlar yapmışsın. Bunları yaparken yalnız değilmişsin, yanında seni destekleyen ve seninle istediğin yola çıkmaya hazır kişiler varmış. Tam bir karar veremesen de bir tanesi diğerlerinden daha yakınmış sana. Hatta somut olarak desteklemiş, sana cesaret vermiş.
şimdi: araba
İleriye doğru çok önemli bir adım atıyorsun. Şu anda çok farkında olmasan da hayatını tamamen değiştirecek bir karar bu. Ancak korkma, çok yerinde, başarı ve mutluluk vaat ediyor.
gelecek: asaların kraliçesi, yıldız
Ateş grubu özellikleri gösteren bir kişinin sana desteği ile hayatında köklü değişiklikler gerçekleşecek. Yıldızın yükselecek, bu dönemde alacağını her karar ve yapacağın her olumlu davranış sana mutluluk getirecek.
mevcut durum: paraların kralı
İş hayatında toprak grubu özellikleri gösteren birisi ile yakın ilişki içindesin. Seni destekliyor ve yönlendiriyor. Para meselelerinde güven telkin ediyor.
mevcut duruma eklenen: paraların kraliçesi
Ortama üçüncü bir kişi giriyor. O da aynı özellikleri taşıyan bir kadın. Bu ikisi de senden biraz daha üst bir konumda olabilirler, yaşça da büyük duruyorlar. Aralarında senin bilmediğin bir bağ olabilir.
sonuç: kupaların beşlisi, adalet
Ancak bu katılım, bazı işlerin ters gitmesine, yanlış kararlar alınmasına neden olacak. Bazı projeler veya işler gerçekleşmeyecek, işler sallantıya girecek. Sen çok üzülecek ve başarısız olduğunu düşüneceksin. Oysa ki, senin yaptığın işler kurtarıcı olacak. Bu dönemde yasal bazı meseleler de gündeme gelebilir. Ancak sonuçta hak yerini bulacak. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında önemli kararlar arifesindesin. Uzun süreli bir birliktelik kararı alacaksın. Ancak ilişkini başkalarının etkisinde korumalısın, etrafındakilere ne kadar güvensen de bir emniyet payı bırakmalısın, ilişkinin detayları seni ilgilendirir. Bunu unutma. İlişkin sana şans getirecek. Yıldız tarotun üç koruyucu kartından biridir. İsteklerinin yerine geleceğini gösterir, ama ihtiyatı da elden bırakmaz. İş hayatında ise sarsıntılı dönemler seni bekliyor. İki taraf arasında kalabilir, ne yapacağını bilmez hale gelebilirsin. Para konularında çok dikkatli olmalısın, kendini korumaya özen göster. Ama telâş etme, hak ve adalet yerini bulacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar