DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

27 Temmuz 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Perisu

Sevgili Rumuz Perisu
yorumların aşağıda.
Sevgilerimle,
aşk
geçmiş: kılıçların beşlisi
Yakın geçmişte zorlu bir süreç yaşanmış. Dürüst olmayan bazı davranışlar, belki de hainlikler sergilenmiş. Bu yüzden ortak çevreden uzaklaşanlar olmuş. Hali hazırda kimin haklı olduğu, asıl hainliğin kimden kaynaklandığı konusunda şüphelerin var. Bütün bunlar senden mi, eşinden mi, yoksa çevreden mi kaynaklanıyor bilemiyorsun. Buna rağmen birlikte tavır almayı ve sabit durmayı tercih etmişsiniz. 
 
şimdi: şeytan
Geçmişte kalması gereken geçmişte kalmıyor. Bu gün de etkileri sizi takip ediyor. Gerçekten de ilişkinizi bozmaya yönelik etkiler ve kötü niyetli insanlarla karşı karşıyasınız. Ancak tehlikenin tam olarak nereden geldiğini göremiyorsunuz. Zaman zaman birbirinize cephe alsanız da aslında aynı saftasınız. İstekleriniz ve zaaflarınızı iyi yönetemiyorsunuz, bunu bilenler de bunları size karşı kullanmaya çalışıyorlar. Müsebbipleri çok uzakta aramayın, sandığınızdan da yakınlar.
 
gelecek: kupaların yedilisi
Tam olarak çözmeyi başaramasanız da, olayları ve sorunları bir müddet askıya almaya karar vereceksiniz. Belki bir tatil ya da uzaklaşma ilgi odağını biraz kaydıracak. Olaylara farklı açılardan bakmanızı sağlayacak. Böylece başka seçenekler ve yollar olduğunu da farkedeceksiniz. Ancak, gerçekçi olmalı, kendinizi hayallere kaptırmamalısınız. Başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden, somut hedeflere odaklanırsanız bu dönemi en az zararla atlatma ihtimaliniz artacak.

geçmiş: kupaların onlusu
Başarılı ve halinden memnun olduğun bir dönemi arkada bırakmışsın. İş ortamında seviliyor ve takdir ediliyorsun, bir çok imkân karşına çıkıyor, sana hasrediliyor.
 
şimdi: kılıçların beşlisi
Hiç de beklemediğin bir olumsuzluk ortaya çıkıyor. Birisi seni hayal kırıklığına uğratıyor, sana karşı haince davranıyor. Sanki seni bir yerden veya bir işten uzaklaştırmaya çalışıyor. Bunu ince ince hesaplamış ve birilerine de danışmış gibi.
 
gelecek: asaların prensi, kılıçların sekizlisi
Bu durum seni başta biraz sarsacak, ancak alacağın bir haber ve öğreneceğin bazı şeyler moralini düzeltecek. Olaya bakışın değişecek, belki de yeni bir strateji geliştireceksin. Çok tercih etmesen de, biraz da olayların seni zorlamasıyla bazı şeyleri askıya alacak ve bu şekilde karşındakinin elini kolunu bağlayacaksın. Ama bunu yaparken kendin de kısıtlanacak bir süre hiçbir şey yapmadan beklemek zorunda kalacaksın.

para
mevcut durum: ölüm
Para konusunda yaşadığın bazı sıkıntıların sona eriyor. Belki bir borcun bitiyor veya vadeli ödemelerini tamamlıyorsun. Yeni bir dönem başlıyor, ertelediğin bazı şeyleri gerçekleştirme fırsatı ortaya çıkıyor ve bunun için girişimlerde bulunuyorsun.  
 
mevcut duruma eklenen: kılıçların beşlisi
Ancak bu süreci baltalayacak ve yine bazı ertelemeler yapmanı gerektirecek olumsuz bir durum ortaya çıkıyor. Bir zarara uğramasan da canın sıkılıyor ve kazançtan oluyorsun.
 
sonuç: paraların altılısı
Fazla uzun sürmeden bu dönemi atlatacaksın. Para dengeni yine ve bu sefer daha sağlam kuracaksın. Alacaklarını alacak, ödemelerini kolaylıkla yapacaksın. Hatta gecikmiş ve seni bunaltan bazı borçlarını da bir çırpıda ödeyeceksin. Para akışı düzene girecek.
 
TAROTUN TAVSİYESİ: Kılıçların beşlisi, tarotun en hain kartıdır. Tedirgin eden tarafı hainliğin tam olarak nereden geldiğini göstermemesidir. Kişinin hatalarından dolayı kendisinden kaynaklanabileceği gibi, etrafındakiler de ona ihanet ediyor olabilirler. Her üç açılımda da kılıçların beşlisi, etkin bir pozisyonda yaşanan süreçleri baltalayan ve olumsuz etkileyen bir kart olarak ortaya çıktı. Bu sebeple çok dikkatli olmalı, çevrendeki insanları ve onlarla ilişkilerini iyice gözden geçirmelisin.  İlişkilerinde, iş hayatında ve para işlerinde kaderinde bir dönüm noktasındasın. Kader çarkı dönmeye başlamış. Sen istesen de istemesen de bazı işler sona erecek, projeler gerçekleşmeyecek, ilişkiler bitecek. Ancak, bütün bunlar sana yeni kapılar açılmasını ve ortaya çıkan boşlukların yeni başlangıçlarla dolmasını sağlayacak. Cesur ol, bazen en büyük yenilikler ve iyi başlangıçlar birkaç damla gözyaşının arkasından gelir. Senin için de öyle olacak. Endişe etme, çark ineceği en dip seviyeye inmiş, bundan sonra yükselmeye başlayacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar