DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Temmuz 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Melek 1963


Sevgili Melek 1963,
yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

Genel Tarot
Mevcut Durum: Ölüm
Hayatında bazı şeyler sona ermek üzere. Sen istemesen de gerçekleşiyor bu durum. Uyum sağlamakta zorlanıyor ve ne yapacağını bilemiyorsun. Fakat kabul etmen gerekiyor ki, ilişkilerinde ve alışık olduğun çevrende ayrılıklar ve kopuşlar kaçınılmaz. Biraz daha zaman geçince, aslında yeni başlangıçların eşiğinde olduğunu farkedeceksin. Belki yeni bir iş, ama kesinlikle yeni insanlar ve ilişkiler seni bekliyor.

Mevcut Duruma Eklenen: Kupaların Kraliçesi
Su grubu özellikleri gösteren bir kadın hayatındaki bazı konuları halletmende sana destek olmak istiyor. Ona izin vermelisin, sezgilerini ve görüşlerini dinlemelisin, ama karar verme yetisi sana ait olmalı.

Sonuç: Asaların Yedilisi
Yaşayacağın büyük değişiklikler ve kopuşlar sonrasında kendini beklemediğin bir konumda bulacaksın. Ancak bu daha avantajlı ve biraz daha yüksek bir yer olacak. Bu sefer sen mücadele etmeye karar verecek ve kazanmak üzere yola çıkacaksın. Avantajlarını iyi kullanırsan da başarılı olacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bitişlere ve yeni başlangıçlara hazır ol. Eskiyi geride bırakmak zorundasın. İsrardan vazgeçip de ilerlemeye hazır olduğunda, seni bu güne kadar yıpratanların aslında ne kadar aciz olduklarını ve senin ne kadar güçlü olduğunu görüp şaşıracaksın. Tüm mesele bu gücü yerinde kullanmak ve doğru zamanda doğru başlangıçlar yapmakta!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar