DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Temmuz 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Mango

 
 
Sevgili Rumuz Mango
yorumlarını aşağıda okuyabilirsin.
 
Sevgilerimle,
 
aşk
mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Aşk hayatına ilişkin konularda biraz bunalmış ve isteksiz görünüyorsun. Sana gelen tekliflerle ilgilenmiyor ve inatçılık yapıyorsun. Ortaya çıkan yeni bir durumu dikkate almamayı tercih ediyorsun.
 
mevcut duruma eklenen: güneş
Ancak bu durumu daha fazla görmezden gelemeyeceksin. Büyük bir fırsat ve taze bir esinti seni çok şanslı bir döneme sokuyor. İsteklerin yerine gerçekleşiyor, keyfin yerine geliyor. Sanki her şey senin tercihlerine göre plânlanıyor.
 
sonuç: kılıçların kralı, kupaların onlusu
Bu şanslı evrenin etkisiyle hava grubu özellikleri taşıyan bir kişi hayatında etken olacak. Bekârsan evlilik düşüneceksin, bir birlikteliğin varsa veya evli isen ilişkide mutluluk dolu aydınlık bir süreç başlayacak. Sorunlar hallolacak, gelecek daha bir güven verecek.

mevcut durum: paraların ikilisi
Kaygan bir zemindesin, ustalıkla uyum gösteriyor, her iki tarafı da idare ediyorsun. Ama bu durum zaman zaman seni pervasız ve güvenilmez gösteriyor. Bir seyahat sözkonusu.
 
mevcut duruma eklenen: asaların sekizlisi
Beklenmedik hızlı gelişmeler gündeme geliyor, haberler gelip gidiyor. İş hayatında sevindirici ve çok çabuk olacak değişiklikler söz konusu.
 
sonuç: paraların sekizlisi
Yeni bir işe veya konuma geçeceksin. Fazla tecrübenin olmadığı, ancak önceki gayret ve çabalarının neticesinde kotarabileceğine inanılarak sana verilecek bir görev olacak bu. Daha çok çalışman gerekecek ama karşılığını her şekilde alacaksın.
 
sosyal çevre
mevcut durum: adalet
Bir anlaşmazlığın halli konusu uğraştırıyor seni. Herkesin ektiğini biçmesini ve adaletin yerine gelmesini istiyorsun.
 
mevcut duruma eklenen: paraların üçlüsü
Bir haber veya karar alacak ve isteğinin yerine geldiğini göreceksin. Haklılığın ve bu konuda kazandığın başarı çevrende sevinçle karşılanacak. Maddi bir ferahlık elde edeceksin ve konumun daha prestijli bir hale gelecek.
 
sonuç: kupaların sekizlisi
Yaşanan bu gelişmeler sonucunda tamamen tatmin olmuş bir şekilde çevre değiştirmen gerektiğine karar vereceksin. Dostlarını da arkanda bırakarak yeni bir çevreye ve yeni ilişkilere yöneleceksin. Geçmişle tüm bağlarını koparmak isteyeceksin, bu tavrın bazı duygusal ilişkilerini de zedeleyecek.
 
TAROTUN TAVSİYESİ: Bıkkınlık içinde ne yapacağını bilemediğin bir dönemdesin. Ancak şiddetle hayatında bazı değişiklikler yapman gerektiğini hissediyorsun. Kaderde çok şanslı bir evreye giriyorsun, bu evrede isteklerin hızla gerçekleşecek. Duygusal hayatında taze esintiler, sosyal çevrende önemli değişiklikler olacak, iş hayatında yeni bir başlangıç ve daha fazla prestij seni bekliyor. Maddi konularda oldukça rahatlayacaksın. Şu sıralar ne dilediğine dikkat etmelisin, her an gerçekleşebilir!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar