DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Temmuz 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Güneş 31


Sevgili Rumuz Güneş
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: paraların ikilisi
Etrafında birkaç kişi var. Tam bir seçim yapmakta zorlanıyorsun. Bu kişilerden hiçbiri senin kriterlerine tam olarak uymuyor. Esas olarak kararsız kaldığın iki kişi var gibi görünüyor, onları tanımaya çalışıyorsun. Fakat arada idareci ve biraz da dengesiz görünüyorsun. Kime tam olarak güvenebileceğini ve kiminle yola çıkabileceğini bilemiyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların onlusu
Beklenmedik bir olumsuzluk, hatta bir ihanetle karşı karşıya kalıyorsun. Tüm ümitlerin kırılıyor, inancın zedeleniyor. Tekrar devam edemeyeceğini düşünüyorsun.

sonuç: asaların sekizlisi
Olay ne kadar vahimse de, yine hiç beklemediğin şekilde kaderin bir kez daha dönecek. Bir gün kış, bir gün yaz gibi. Hayatının gidişini olumlu şekilde etkileyecek güzel haberler alacak ve hızlı gelişmeler karşısında şaşkına döneceksin.


mevcut durum: paraların sekizlisi
İş hayatında yeni bir başlangıcın eşiğindesin. Oldukça ümit vaat eden, çok emek isteyen ama başarılı olacağın bir alan bu. Başarı kazanç da getirecek.

mevcut duruma eklenen: büyücü
Başta biraz ürksen ve yabancılık çeksen de hemen uyum sağlıyorsun. İnsanlar arasındaki ilişkileri düzenliyor, iyi idare ediyorsun. Bu arada amaçlarına da kolaylıkla ulaşıyor ve başarılı oluyorsun.

sonuç: kupaların dörtlüsü
Arka arkaya yaşanan hızlı gelişmeler, başarılar ve övgüler sonrası biraz ara vereceksin. İşinde bir durgunluk dönemine gireceksin, belki de bekleme. Bu durum seni biraz şaşırtacak, öyle olmadığı halde başarılı değilmişsin hissi verecek. Bu arada giriştiğin bazı işlerin sonucunu alacak, yine de tatmin olmayacak, azıcık inatçılık edeceksin. Bu dönemde etrafındakileri bezdirmemeye bak. Sonunda yeni bir fırsat, çok büyük olmasa da sana istediğin canlılığı getirecek. Eğer gereken önemi verirsen ileride iş yaşantını önemli ölçüde etkileyecek bir sonu alabilirsin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Duygusal hayatındaki kararsızlıklarından sıyrılmalı, israrcı olmamalı ama insanları doğru değerlendirmelisin. Hayatına yeni insanlar girecek, onlara fırsat tanı. İş hayatında olumlu bir sürecin başındasın. Başarı ve kariyer görünüyor. Kazandıklarını ve kazanacaklarını küçümseme, tabii ki daha fazlası da hakkın. Ama aşırıya kaçma ve sabırlı olmasını bil. Olayları tek taraflı değerlendirme, ne kadar çok yönlü düşünürsen o kadar çok kazandığını göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar