DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Temmuz 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Ayça 30


Sevgili Rumuz Ayça,
tarot yorumun aşağıda.
Sevgilerimle,


maddi durum
mevcut durum: paraların ası
Maddi durumla ilgili bazı sorunların çözümünü ve daha iyiye gidiş sağlayacak önemli bir fırsat ve şans ortaya çıkıyor. Belki bir alacak geliyor veya bir yatırım imkânı söz konusu.

mevcut duruma eklenen: kılıçların prensi
Bir ferahlama var, bir mesele sona eriyor. Ancak süregelen bir anlaşmazlık artık gözardı edilemiyor ve ciddi bir görüşme belki de bir tartışma yaşanıyor, ipler kopuyor, ilişkiler kesiliyor. Bu güne kadar şüphe duyulan her şey ortaya dökülüyor, gerçekler açığa çıkıyor. Haklılık kesinlik kazanıyor.

sonuç: kule
Bazı ilişkiler onarılmaz bir hale geldiğinden bazı ayrılıklar yaşanacak. Belki bir iş veya yer tasfiye edilecek. Sorun yaratanlar açısından bu beklenmedik bir durum olacak. Onlar kendilerini vazgeçilmez sanırken yalnız kaldıklarını görecekler. Başta herkes üzülecek belki, ama sonra en hayırlı olanın bu olduğu ve daha büyük dertlerin bertaraf edildiği anlaşılacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Maddi konularda istikrarsız bir dönem yaşanıyor. Bazı şeyler gayet iyi giderken ve yoluna girerken, bazı şeyler de beklenmedik şekilde bozuluyor. Bu durum endişeleri arttırıyor, belki de moralleri bozuyor. Bazı sorunlar biraz acıtsa da en nihayetinde son bulacak, bu arada önemli bir fırsat ortaya çıkacak ve eğer bu iyi kullanılırsa, zor dönemlerdeki en önemli dayanak o olacak. Ama hemen moralinizi bozmayın, tarot sıkıntılı dönemin sonunda kurtuluş ve yeni bir şans vaad ediyor. Birbirinize destek olun ve gitmesi gerekenlere izin verin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar