DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Temmuz 2010 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Ayça 30Sevgili Rumuz Ayça,
yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
geçmiş: adalet
Yakın geçmişte aşk hayatınla ilgili bazı önemli gelişmeler yaşanmış. Belki senden yaşça biraz büyük bir erkeğin etkisi olmuş. Yasal meselelerle uğraşan bir kişi görünüyor. Zorunlu olduğunu içten içe hissetmekle birlikte, yine de bir karar almaktan kaçınmışsın. Bazı şeyleri oluruna bırakmış ve sonuçta herkesin ektiğini biçtiğine kani olmuşsun. Her şeyi iki taraflı düşünüyorsun, bu takdire değer bir özellik olmakla birlikte çoğunlukla seni zora sokuyor, tam bir karara varmanı zorlaştırıyor.
şimdi: kılıçların üçlüsü
Gerilimli zamanlar sözkonusu. Kalp kırıklığı, hayal kırıklığı ve anlaşmazlık. İki kişi arasında kalmışsın ve bocalıyorsun. Birisini daha eskiden tanıyorsun ve bu sana rahatlık veriyor. Diğeri ise cazip ve çekici, belki sana biraz daha yakın. Beklemediğin davranışlar görebilir, acı sözler duyabilirsin.
gelecek: asaların altılısı
En nihayet karar vereceksin. Meseleni çözecek, tercihini yapacaksın. Aklında en ufak bir şüphe kalmayacak ve gönül rahatlığı ile bunu etrafındakilerle paylaşacaksın. Tamamlanmış bir iş ve keyifli bir kutlama görünüyor yakın gelecekte.
TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar bazı şeyler karışabilir. İnsanlarla ilişkilerinde hayal kırıklığına uğrayabilir ve üzülebilirsin. Daha önce iyi olduğunu düşündüğün bazı şeylerde şüphe edebilir, şimdi nasıl bu hale geldiğine şaşabilirsin. Karar vermen gerektiğinde bunda kaçınmamalı ve tercihlerinde sabit olmalısın. Esnek olmak her zaman iyidir, ama ayran gönüllü veya hemen aklı çelinebilir gibi görünmemek de gerek. Ama moralini bozma, empati yeteneğin ve adil yapın seni aydınlığa çıkaracak. Sakin olmalı ve bu özelliklerine güvenmelisin. Mutluluğunu ailen ve çevrenle kutlayacağın zaman yaklaşıyor!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar