DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

26 Temmuz 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nuray 1974

 
 
Sevgili Nuray,
yorumların aşağıda.
Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kupaların üçlüsü
Keyifli ortamlar, kutlamalar ve alınan kararlar görünüyor. Bazı konularda uzlaşma va anlaşma var. Birden fazla kişi dolaşıyor etrafında ve her birinin de seni etkileme gayretleri var.

mevcut duruma eklenen: ölüm
Biten bir ilişki ve yeni bir başlangıç gündeme geliyor. Aklında olmasa da çevresel şartlar ve kaderinin seni sürüklediği yeni yol ilişkilerini gözden geçirmene, zaten miadını doldurmuş olanları da koparmana neden oluyor. Çok ferahlıyor ve hafifliyorsun.

sonuç: araba
Başta biraz tereddüt etsen de, hayatında yaptığın değişiklikler seni ileriye doğru daha büyük bir adım atmaya itecek. Önemli bir karar alacaksın. Uzun vadeli bir ilişkinin ve mutluluk vaat eden bir birlikteliğin başlangıcı olacak, belki de yeni bir insanla ve yeni bir çevrede gerçekleşecek bunlar. Her şey tümden değişecek ve iyi olacak!mevcut durum: imparatoriçe
Başarılı bir dönemdesin. Bolluk ve bereket başarını takip ediyor. Ayrıca sana destek olan ve güvenen insanlar var. Kariyerinde önemli bir ilerleme kaydediyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların prensi
Bu ilerleme ile bazı şeyler açığa çıkıyor. Konumunda yükselme, etrafındakilere de üstünlük sağlıyorsun. Bir tartışma sona eriyor ve senin haklılığın kabul görüyor. Bilmediğin gerçekleri öğreniyor ve şaşırıyorsun.

sonuç: paraların beşlisi
İlerleme ve gördüğün destek sana sorunlar yaşatacak. Bazı projeler gerçekleşmeyecek, maddi sıkıntılar ve ayrılanlar olacak. Gerilecek ve kendini başarısız hissedeceksin, ancak yine de vazgeçmeyecek, direnmeye devam edeceksin. Belki de böylece yoluna devam edebilecek, yine arkanda sana destek olan insanlar bulacaksın.
TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında önemli kararlar ve bir dönüm noktası arifesindesin. Her şey güllük gülistanlık görünse de ilişkinde bazı sorunlar yaşayacaksın. Bir müddet ara vereceksin, sonrasında belki eski partnerinle belki de başka birisiyle tamamen yeni bir başlangıç yapacak, mutluluğa ve hayallerine ulaşacaksın. İş hayatın sana hem mutluluk ve başarı, hem de üzüntü ve kayıp getirecek. Endişe etme kazandıkların hep daha fazla olacak. Maddi açıdan biraz sarsılsan da, hemen toparlanacaksın. İş ortamında bir değişiklik olacak, sana daha güven veren insanlarla çalışmaya başlayacak ve maddi açıdan daha bir rahat edeceksin. Ama öncesinde biraz üzüntü var, sabret ve kaderine güven!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar