DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Temmuz 2010 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Mustafa B.Sevgili Mustafa B.
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


Genel
mevcut durum: paraların onlusu
Hayatına yakın zamanda girmiş birisi görünüyor. Bu kişi toprak grubu özellikleri gösteren, uyumlu biri. Sen oldukça kısmetlisin ve para meselelerinde şu sıralar oldukça başarılısın. Belki bazı alacaklarını toplamışsın ya da aileden önemli ölçüde maddi destek görmüşsün. Karşındaki kişi de kendi kısmetiyle karşında duruyor. Senden gelecek her teklife açık gibi görünüyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların ikilisi
Bir yol ayrımına geliyorsun. Şu an yaşadıklarından memnunsun ve bu halin devamını istiyorsun. Ancak aynı anda iki tarafı birden idare etmek uzun sürmez. Bunun sen de farkındasın. İçten içe bir fırtınanın yaklaşmakta olduğunu seziyorsun ve bu gerçekleşmeden bir seçim yapman gerektiğini fark ediyorsun.
sonuç: aziz
Aziz tarotun koruyucu üç kartından biridir. Yapacağın tercihler ve maddi konulardaki girişimlerin koruma altında olacak. Çevresel koşullar ve aile kurallarına uygun davrandığın takdirde, hayatında yeni bir döneme gireceksin. İş hayatında bir ilerleme fırsatı çıkacak, bu senin beklediğinden de büyük bir adım olacak. Ayrıca, duygusal ilişkilerinde bir seçim ve düzenleme yaparak uzun süreli bir birlikteliğin de adımlarını atacaksın. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Farkettirmeden ve yavaş yavaş ilerleyen bir süreç var. Bunun sonucunda hayatın oldukça değişmiş olacak. İyi bir değişim için tarot sana bazı toplumsal kurallara uyman gerektiğini ve ailenin önemini hatırlatıyor. Doğru bir yöntemle, iyi seçimler yapman, iş hayatında hızla ilerlemen ve güzel bir birliktelik yakalaman mümkün olacak. Ancak bu kadere değil tamamen sana bağlı. Bir şeyler ters giderse sorumlusu sensin. Önüne çıkacak fırsatları kaçırma!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar