DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Temmuz 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Eda Ş.Sevgili Eda Ş.
yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: adalet
Her ne kadar ekilen biçiliyor gibi görünse de sen bazı konularda haksızlığa uğradığını düşünüyorsun ve sana karşı adaletli davranılmasını istiyorsun. 

mevcut duruma eklenen: paraların sekizlisi
Bu konudaki gayretlerin sonuç veriyor. Ayrıca, ilişkide yeni bir evre başlıyor, en azından bu konuda bir karar alınıyor. Ama bu her iki tarafın da çok iyi bilmediği ve gerçek anlamda uğraş gerektiren bir durum. Sabırlı ve iyi niyetli olmak gerek. Maddi konularda sıkıntı yaratan bir sorun çözülme noktasına geliyor.

sonuç: kılıçların sekizlisi
Zor bir döneme gireceksiniz. Ancak, kadere bağlı ve sizin dışınızda gerçekleşecek bu olaylar karşısında eliniz kolunuz bağlanacak. Bu zamanın geçmesini beklemekten başka çareniz olmayacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: İlişkide adalet ve denge sorunları görünüyor. Bunları bertaraf etmek kolay değil ve çok uğraşmak gerekiyor. Ayrıca, maddi konularda da bazı sıkıntılar var. Karşılıklı bir mutabakat ile bazı ilerlemeler sağlanacak, maddi açıdan da belki de yeni bir işe dayalı bir ferahlı olacak. Ancak, ilişkinin gerçekten sınanacağı bir dönem yaklaşıyor. Eğer aldığınız kararlarda sebat eder ve yanlış yönlere sapmazsanız, bu zaman en az zararla geçecek. Sağlık konularında da dikkatli olun.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar