DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

29 Temmuz 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Buse


Sevgili Buse,
tarot yorumların aşağıda,

Sevgilerimle,
aşk
geçmiş: kılıçların onlusu
Seni oldukça üzen ve kıran bir dönem geçirmişsin. Belki bir hainlikle karşılaşmış veya bir şeyleri bitirmek durumunda kalmışsın. Yaşayabileceğin en kötü dönemi yaşamış olduğunu düşünüyorsun.
şimdi: kılıçların üçlüsü
Geçmişin kötü izleri bir şekilde seni takip ediyor. Gerilimli bir durum var. Bazı tartışmalar veya anlaşmazlıklar yaşanıyor, yine kalbin kırılıyor ve üzülüyorsun. Birden fazla kişinin karıştığı ve herkesin kendi istediğinin olması için çekiştirdiği tam olarak olgunlaşmamış bir ilişki sözkonusu.
 
gelecek: kılıçların dokuzlusu, büyücü
Bu zorlu dönem sonunda geldiğin noktada bir müddet ne yapacağını bilemeyeceksin. Bazı şeylerden pişmanlık duyacak ve gereksiz kuruntulara kapılacaksın. Uykusuz gecelerin olacak. Ama sonuçta yine içindeki sen seni kurtaracak. Kendini toplayacak, bu sefer ne istediğini bilecek, ona odanaklanacak, yenilenecek ve ilişkilerini daha iyi yönetmeye başlayacaksın. En nihayetinde isteklerini elde edebileceksin.

mevcut durum: asaların altılısı
Yaptığın işde gayet iyisin. Başarılısın ve takdir görüyorsun. Kariyerinde bir ilerleme veya terfi söz konusu. Bunu kutluyorsun. Yaptığından memnunsun.
mevcut duruma eklenen: kupaların ikilisi
Başarı iş çevrendeki ilişkilerinde de önemli değişiklikler yaratıyor. Bazı sorunların kendiliğinden halloluyor, uzlaşıyorsun. Beklemediğin bir teklif alıyorsun, yeni bir proje veya iş teklifi, ancak ortak çalışman gerekebilir.
sonuç: kılıçların ası
Büyük bir başarı hatta zafer kazanacaksın. Daha da ilerleyeceksin, önüne çıkan engelleri bir bir yenecek ve kesin bir başarı elde edeceksin. 

para
mevcut durum: kılıçların kralı
Para konularında hava grubu özellikleri gösteren bir kişinin etkisi görünüyor. Belki de tartışmalı bir meselenin takibi ve halli sözkonusu.
mevcut duruma eklenen: kupaların altılısı
Eski bir arkadaş veya tanıdıktan bir yardım geliyor. Şu ana kadar çözülemeyen bir mesele çözülüyor, çok fazla olmasa da alacağın bir para sana ferahlık getiriyor, moralin düzeliyor.
sonuç: dünya
Para konularında beklemediğin büyük bir şans yakalayacak ve maddi açıdan çok ferahlayacaksın. Hayatında önemli bir değişiklik olacak, bir seyahat veya yer değişikliği hayatındaki bu yeni devrenin başlangıcı olacak.
TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatın dışında işlerin ve para meselelerinde her şey yolunda görünüyor. Duygusal hayatındaki çalkantılar biraz da senden ve kararsızlıklarından kaynaklanıyor. Ne kadar zarar görsen de sanki gerçekleri görmekten kaçıyorsun ve aynı sorunları başkalarıyla yaşıyorsun. Kendini iyice gözden geçirmeli, zayıflıkların ile iyi niyetlerini birbirinden ayırmalı, karşındakilere de bunu kabul ettirmelisin. İş ve para konularında ise hızlı, beklenmedik gelişmeler olacak. Şans ve başarı senden yana olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar