DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Temmuz 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: BirgülSevgili Birgül,
tarot iş yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,mevcut durum: güneş
Oldukça şanslı bir dönemdesin. İşlerini kolaylıkla yürütüyor, başarıyla sonuçlandırıyorsun. Çabukluğun ve işbitiriciliğin etrafından da takdir görüyor. Bir ilerleme, değişiklik veya terfi ihtimali ortaya çıkıyor.

mevcut duruma eklenen: asaların prensi
Ateş grubu özellikleri taşıyan genç birisi ortama dahil oluyor. Sana bazı iyi haberler getiriyor, ayrıca seni de her ortamda destekliyor. Ama başkalarından da iyi haberler, hatta bazı konuşmaların detaylarını öğreniyorsun.

sonuç: aşıklar
Ciddi bir teklifle karşılaşacak, bir tercih yapmak durumunda kalacaksın. Beklemediğin ölçüde büyük, hayatında önemli değişiklikler yapmanı gerektirecek bir teklif olacak bu. Kabul ettiğin andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, artık o kadar rahat davranamayacaksın ve yalnız da olmayacaksın. Belki bir ortağın olacak, sorumlu olduğun kişi sayısı da artacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatında çok şanslı bir dönemdesin ve görünen o ki biraz daha sürecek. Hayatında önemli değişikler seni bekliyor, bunlar çoğunlukla güzel ve mutlu şeyler. Arada bazı zorluklarla karşılaşabilirsin moralini bozma. Tarot, bu sürecin sonunda işindeki ilerleme veya değişikliğin sana bir hayat arkadaşı da getirme ihtimali olduğunu söylüyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar