DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Temmuz 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Birgül 1979


Sevgili Birgül 1979,
aşk tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kuvvet
Aşk hayatında bazı güçlüklere ve bazı kişilere karşı oldukça zorlu bir mücadele veriyorsun. Ancak ne istediğini bilmen ve kararlı yapın, bu mücadelede kazanan taraf olmanı sağlıyor. Bununla beraber, belki geçmişin de etkisiyle, şimdi uzlaşmayı hiç istemiyorsun. Oysa ki katı tutumunu biraz yumuşatman, gerçek dünya ile duygu dünyan arasında bir denge tutturmanı sağlayabilir. Zira, bundan sonra ilerleyeceğin yolda biraz daha esnek olman gerekiyor.

mevcut duruma eklenen: paraların beşlisi
Bazı beklentilerin gerçekleşmiyor. Bir ilişkinde hayal kırıklığına uğruyor ve o ilişkiyi bitiriyorsun. Yalnızlık duygusu içinde, kalbin kırık yoluna devam etmeye karar veriyorsun. Ancak yine de seni yalnız bırakmayanlar var. Ama sen o kadar karamsarsın ki, bu kişilerin gerçek duygularını sorgulama ihtiyacı bile duymuyorsun. Sadece seninle olmalarına izin veriyorsun.

sonuç: kupaların dörtlüsü
Küskün ve bıkkın bir şekilde köşende otururken karşına bazı seçenekler çıkacak. Bu kişileri daha önceden tanıdığından olacak hiç birini istemeyecek, yeni birileriyle tanışmak veya yeni ortamlara girmek için herhangibir şey de yapmayacaksın.  Sen kadar dirensen de, kaderin senin için bazı plânları var. Hayatına yeni girecek ve başta önemsemediğin bir kişi ileride senin için önem arz edebilir. Bunu öğrenmek için karşına çıkan fırsata hakkettiği biçimde yaklaşmalısın. Tercih senin!

TAROTUN TAVSİYESİ: Herkese nasip olmayan ve etrafındakilerin de çok farkında olmadığı içsel bir enerjin, kuvvetli bir iraden var. İstediğini elde etmek için gereken her şeyi yapıyor, sonuna kadar vazgeçmiyorsun, ancak sorun elde ettiğinde ne yapacağını bilememenden kaynaklanıyor. Bu sebeple de hasımlarını yendiğinde uzlaşamıyor, bir birlikteliğe başladığında da sınır çekemiyorsun. Şu sıralar bazı plânların gerçekleşmeyebilir, ilişkilerin bozulabilir. Büyük ihtimal bazı insanlar hayatından çıkacak. Yas tutmayı bir tarafa bırak. Hatalarından ders al. Uzlaşmacı ve esnek ol. Karşına çıkan fırsatlara da burun kıvırmadan önce bir kez daha alıcı gözüyle bak. Kaderin senin için iyi şeyler hazırlıyor, ama her şey sana bağlı!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar