DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Temmuz 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aysel N.Sevgili Aysel N.
tarot yorumunu aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: paraların prensi
Şu sıralar senin yaşlarında belki senden biraz daha genç, toprak grubu bir erkeğin getirdiği bir teklif seni meşgul ediyor. Bu teklifin altında ne gibi niyetler olabileceğini ve arkasından neler gelebileceğini tartmaya çalışıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların beşlisi
Bazı plânların gerçekleşmiyor. Duygusal anlamda yıprandığını hissediyor ve oldukça üzülüyorsun. Devam etmeye takatin olmadığını hissediyorsun. Ancak yanında sana değer veren ve ne olursa olsun sana destek olmaya çalışan iki kişi var. Her nedense onları görmezden geliyorsun.

sonuç: kupaların dörtlüsü
Tekrar başlamak ve yoluna devam etmek konusunda tereddütler yaşayacaksın. Az da olsa tanıdığın bir kaç kişiden alacağın teklifler üstünde ciddi olarak düşüneceksin. Ama bunun sebebi, bunları cazip bulman değil, yeni kişilerle uğraşmak istememenden kaynaklanacak. Oysa ki tam bu dönemde hayatına yeni biri girecek. İnat etmeyip dikkatle bakarsan, bu aşk hayatın için büyük bir fırsat olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bir kısırdöngü içinde kendini sıkışmış hissediyor ve çıkış  bulmakta zorlanıyor olabilirsin. Bunu yenmenin yolu bakış açını değiştirmekten geçiyor. Olaylara ve kişilere bakışını değiştirir, yeniliklere açık olursan, ayrılıklar daha hafifleyecek ve hayatındaki boşluğu gerçekten değecek birileriyle doldurmak fırsatını yakalayacaksın. Şu sıralar aldığın her teklifi sanki hayatının son teklifiymiş gibi görmekten de vazgeçmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar