DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Temmuz 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aslı A.


Sevgili Aslı A.
ilişki tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

İlişki Tarotu
ilişkide senin konumun: yıldız
Bu ilişkide sen oldukça şanslı bir konumdasın. Yıldız ayrıca koruyucu karttır. Yolunda giden bir şeyler varsa onları güçlendirir, tersliklerden de en az zararı almanı garanti eder. Ayrıca sana dikkatli olmanı ve sağlığına özen göstermeni de öğütler.
ilişkide partnerinin konumu: kılıçların yedilisi
Karşındaki kişinin dürüst davranmadığı bazı konular olduğu görünüyor. Seni kandırmak ve sanki senden bazı şeyler koparmak ister gibi bir hali var. Diğer taraftan çevresinde de bazı kopuşlar yaşıyor ve giderek yalnızlaşıyor.
ilişkide mevcut durum: paraların altılısı
Geçmiş hesaplar gündeme geliyor yavaş yavaş. Kimin kimden daha alacaklı olduğu tartışılıyor. Birileri kefaret ödüyor ve sanki bu günü garantilemek istiyor. Gerçek anlamda da maddi konularda bazı sıkıntılar var.
sonuç: asaların şövalyesi, joker
Sen yaşlarda ateş grubu özellikleri gösteren genç bir erkek ortaya çıkacak. İlişkinin seyrini değiştirecek. Doğrudan, hiçbir dolambaçlı yola sapmadan sana karşı niyetini açık edecek. Yeni bir aşk fırsatı yakalayacaksınız. İlişkiniz şanslı bir dönemde başlayacak, ilerleme ve ciddileşme ihtimali içerecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Her ne kadar korunsan da, yıpranıyorsun. Geçmişte kalması gereken, unutulmuş olaylar tekrar gündeme geliyor, o zamanki davranışlarını ve kararlarını gözden geçirme ihtiyacı duyuyorsun. Partnerinin sana çok açık olmadığı bazı konularda bir şeyler sakladığı görünüyor. Karşına yeni birisi çıkacak. Her fırsatta olduğu gibi, karar sana ait. Ancak tarot şanslı bir dönemden, keyifli ve gelecek vaat eden bir birliktelikten bahsediyor. Diğer taraftan eğer bu yeni ilişkide karar kılarsan, bunda da acele kararlar alma ve asla tedbirsizlik etme. Aşkın büyüsü seni sardığı zaman, iç sesini dinlemeyi ihmal etme.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar