DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Haziran 2010 Çarşamba

DURUHANECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Perisu

Sevgili Rumuz Perisu,
astrolojik açıdan bir ilişki
analizi yapmam mümkün değil.
Ancak verdiğin bilgiler doğrultusunda
ilişki tarot açılımı yaptım.
Yorumunu aşağıda okuyabilirsin.

Sevgiler,


ilişki tarot


ilişkide senin konumun: kılıçların ası
Yaşanan bazı anlaşmazlıklar senin gayretinle çözülmüş. Üçüncü kişilere karşı gelmiş ve onlarla girdiğin mücadeleyi kazanmışsın. Bu durum partnerinin de takdirini kazanmış. Ancak sen bazı konularda çok keskin ve katısın. Bu tavır karşına çıkan fırsatları kaçırmana sebep olabilir.

ilişkide partnerinin konumu: yıldız
Partnerin ilişkiler konusunda oldukça şanslı. İstediklerini kolayca elde ediyor. Girdiği ilişkiler kolay kolay bozulmuyor, ancak şu sıralar bazı sorunlarla uğraşmak zorunda. Sağlığına dikkat etmeli. Endişelenecek bir şey yok, zira şans ondan yana.

ilişkide ortaya çıkan durum: kılıçların altılısı
Ortak bir karar alınması ve bir ortam değişikliği söz konusu. Taraflardan birinin hayatında önemli bir değişim yaşanıyor. Bu durum yeni ortamlar ve yeni fırsatlar içeriyor, ancak yer değiştirmek, belki taşınmak ve bazı kişileri geride bırakmak gerek.

sonuç: kader çarkı
Kaderde yeni bir evre sözkonusu. Olumlu gelişmeler ve hayatın akışını değiştirecek kararlar alınacak. Kader çarkı daha iyiye doğru dönecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Önümüzdeki günlerde rutini bozacak bazı gelişmeler olacak, kaderde yeni bir evre başlıyor ve buna bağlı olumlu etkiler sözkonusu. Ancak gidişi özgür iradeniz belirleyecek. Bunun için iki tarafın da dikkatli, istekleri konusunda açık ve samimi olması, dürüst ve kararlı davranması gerek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar