DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Haziran 2010 Perşembe

DURUHANECE TAROT BAKIYOR: Mesut Ç.Mesut Ç.
tarot yorumları
aşağıda.

Sevgiler,aşk
mevcut durum: asaların onlusu
Ağır bir yük altında, başta isteyerek yüklendiği sorumluluklar artık onu zorluyor ve hatta bunaltıyor. Bunlardan kurtulmak istiyor ama nasıl yapacağını bilemiyor.
mevcut duruma eklenen: kılıçların üçlüsü

Bu sıkıntılı durum, ilişkileri de geriyor. Üç kişi arasında bir gerginlik var. Üzüntü ve anlaşmazlıklar kalp kırıklıklarına neden oluyor.
sonuç: asaların ası

Ateşli ve girişimci yapı burada işe yarayacak. Bazı şeyleri tamir etmek ve ilişkiyi canlandırmak için bir fırsat çıkacak ve o da bunu başarıyla kullanacak.
mevcut durum: paraların kralı
Toprak grubu özellikleri gösteren bir kişinin etkisi sözkonusu. Bu kişi maddi açıdan fazla sorunu olmayan, iş yapmaya hevesli düzgün biri.
mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi

Rekabet gerektiren, belki de tekliflerin değerlendirildiği bir alanda önemli bir mücadele söz konusu. Bu mücadelede avantajlı konumdalar ve rakipleri şu ana kadar onlarla baş etmeyi başarmışlar.
sonuç: asaların şövalyesi, asaların beşlisi

Verilen mücadele başarılı olacak, yeni bir alanda iyi bir başlangıç yapacaklar. Ancak eskisi kadar avantajlı olmayacaklar, kendileriyle aynı konumda olanlarla sıkı bir rekabete girecekler. Bu rekabet zorlu ve yıpratıcı olacak, kaybetmeye kimsenin tahammülü yok.
para
mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Para meselelerinde sıkıntılı zamanlar yaşanmış. Ancak sorunların çoğu hallediliyor. Alacaklar ve verilecekler denk geliyor. Ayrıca beklenmedik cazip bir teklif var.
mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu

Biten meselelerin yerine yenileri geliyor. Bunlar çözülmeyecek şeyler değil, ama nedense gereğinden fazla huzursuzluk veriyor, lüzumsuz kuruntulara neden oluyor.
sonuç: kupaların şövalyesi, imparator

Biraz genç ancak dostluk hisleri içinde olan biri yeni bir teklif getirecek. Bu teklif içerik olarak tatminkâr olmasa bile yeni bir fikir verecek. Seçilen yol maddi ferahlık ve otorite getirecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında bazı sıkıntılar var ve bu diğer insanlarla olan ilişkileri de etkiliyor. İş hayatı şu sıralar zorlu mücadeleler gerektiriyor. Para meselelerinde önemli ilerlemeler var. Yavaş yavaş ve sabırla işler yoluna girecek. Aşk hayatında tazelenme olacak, işteki değişiklikler ilerleme ama daha fazla rekabet içeriyor. Kazançta ise artış ve maddi ferahlık gelecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar