DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Haziran 2010 Perşembe

DURUHANECE TAROT BAKIYOR: 1453 İstanbul


Sevgili Rumuz 1453 İstanbul,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,genel olarak
mevcut durum: aziz
Çevrende ve iş hayatında takdir edilen bir kişisin. Şu sıralar hakkında oldukça olumlu şeyler konuşuluyor, sanki birileri iyi bir şeyler planlıyor. Ağırbaşlı ve kurallara dikkat eden birisin ve bu seni iş hayatında tercih edilen kişi yapıyor. Bir karar verilmek üzere.

mevcut duruma eklenen: araba
Bir teklif var. Cesaret gerektiren ve önemli değişiklikler içeren bir konu bu. İleriye doğru atılacak büyük bir adım söz konusu. Her şey sana ve senin idare kabiliyetine bağlı. Daha önce yaptığın işlerin başarılı sonuçları seni başarılı olacağın başka bir alana yönlendiriyor.

sonuç: kupaların sekizlisi
Bir çok şeyi arka arkaya halledeceksin. İşini ve sevdiklerinle ilişkilerini yeniden düzenleyeceksin. Çevreni değiştirmeni, hatta belki taşınmanı gerektirecek yenilikler olacak hayatında. Önemli bir karar verecek ve bambaşka bir alana geçeceksin. Bunu yaparken arkanda pek çok şey ve eskiden önem verdiğin ama şimdi ilişkini koparmaya karar verdiğin kişi veya kişiler bırakacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Alacağın kararlar ve ileriye atacağın adımlar konusunda cesur ol. Ama dikkat ve sağduyuyu ihmal etme. Yakında hayatında önemli ve güzel değişiklikler olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar