DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

23 Haziran 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Yay


Sevgili Rumuz Yay,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
geçmiş: kılıçların dörtlüsü
Dışarıdan ve beklenmedik etkenler bir ilişki veya ona bağlı bazı plân ve projelerin askıya alınmasına neden olmuş. Sabırla beklemeyi gerektiren bir süreç geçmiş. Bu zamanda bol bol düşünecek ve bazı kararlar alacak zamanın olmuş.

şimdi: asaların üçlüsü
Bu gün itibarıyla daha sağlam basıyor ve geleceğe daha güvenle bakıyorsun. Gelecek için plânların ve etrafında da bir kaç kişi var. Bunlardan biri sana oldukça yakın duruyor, sanki tamam desen yola çıkmaya hazır gibi. Ancak sen karar vermekte acele etmiyorsun, biraz daha mesafeli ama yine  de etrafında olmayı tercih eden diğer kişileri de ölçüyor, biçiyorsun.

gelecek: kader çarkı
Kader çarkı dönmeye başlıyor. Gelecek sana sürprizler vaad ediyor. Ama tercihlerin ve yolun konusunda oldukça ketum, bekleyip göreceksin.mevcut durum: kılıçların dokuzlusu
Seni zaman zaman sıkıntıya sokan bir durum sözkonusu. Ama ne kadarının gerçek ne kadarının kuruntularından kaynaklandığını ayırdedemiyorsun. Zaman zaman paniğe kapılıyor ve kendini tutmakta zorlanıyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların kralı
Meseleye ateş grubu özellikleri taşıyan bir erkek dahil oluyor. Ateşli, yaptığı işi tutkuyla takip eden, ne istediğini bilen biri. Bir idareci veya senden daha yetkili.

sonuç: kupaların şövalyesi, asaların üçlüsü
Bu kişi bir teklif yapacak veya buna vesile olacak. Bu şanslı bir fırsat. Bundan sonra iş hayatında her şey hızla daha iyiye gidecek ve geleceğe ilişkin daha farklı bekleyişler içine girmeni sağlayacak. Daha güvenli bir ortamda, daha güvendiğin kişilerle çalışacaksın.sosyal çevre
mevcut durum: yıldız
Sosyal çevrende bir yıldız gibi parlıyor ve dikkatleri üstüne çekiyorsun. Herkes seni takip ediyor ve ne yaptığını bilmek istiyor. Aldığın kadar verici olmaya özen gösteriyorsun bu da etrafında takdirle karşılanıyor. Sağlık meselelerine dikkat etmeli, bir kür veya tedavi sözkonusu olursa sıkı sıkıya uymalısın. Ama endişelenmeni gerektirir bir durum yok, yıldız aynı zamanda tarotun üç koruyucu kartından biridir.

mevcut duruma eklenen: kılıçların yedilisi
Bu kadar gözönünde olmanın bazı sıkıntıları da olacak tabii. Yakın çevrenden birinin iki yüzlülüğü ve yalancılığı ortaya çıkıyor. Hayal kırıklığına uğruyor, üzülüyorsun. Ama sağduyulu davranıp ilişkini kesmeyi ve onu çevrenden uzaklaştırmayı da ihmal etmiyorsun.

sonuç: imparatoriçe
Sosyal çevrende kurduğun başarılı ilişkiler ummadığın bir şans yakalamanı sağlayacak. Bolluk bereket ve kazancında artış, hatta bir aile kurma imkânı yakalayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatın durgun, iş hayatın da biraz sıkıntılı görünse de, belli bir sürecin sonuna yaklaşıyorsun. Hayatında bir yenilenme olacak. Sorunların çözülecek, seni tamamen yeni ve mutlu bir yöne çevirecek fırsatlar yakalayacaksın.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba sevgili duruhan ece. rumuz siyah. yas 36. bayan. evli 3 cocuk. yaklasik 10 sene önce bir haslaliga yakalandim ve hala tedavi görüyorum. kimi insanlar büyü diyor.kartlar böyle seyleri gösterirmi. kim ve nasil yapmis. simdiden cok tesekkür ederim.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar