DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Haziran 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Se Ze


Sevgili Rumuz Se Ze,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


genel olarak
geçmiş: kılıçların dokuzlusu
Bir meseleyle ilgili üzüntülü ve zor zamanlar geçmiş. Uykusuz geceler, kalp kırıklıkları yaşanmış. Zaman vicdanınla da uğraşmak durumunda kalmışsın.

şimdi: kılıçların üçlüsü
Geçmişin üzüntülü etkileri hala devam ediyor. İlişkileri zorluyor, araya soğukluk girmesine neden oluyor. Yine kırgınlık ve gerilim var.

gelecek: asaların beşlisi
Herkes eteğindeki taşları dökecek. Şiddetli tartışmalar ve kavgalar yaşanacak. Ama çözüm hala biraz uzak.mevcut durum: kupaların altılısı
Daha öncedene tanıdığın belki de bir müddet çalıştığın bir kişi yeniden iş ortamınıza giriyor. Bu seni mutlu ediyor. Karşılıklı sempati söz konusu, sana yardımcı oluyor ve destek veriyor.

mevcut duruma eklenen: paraların ası
Önemli bir ilerleme ve maddi açıdan da ferahlık vaad eden bir fırsat sunuluyor sana. Şanslı bir döneme giriyorsun.

sonuç: paraların şövalyesi, kılıçların beşlisi
Yakaladığın fırsat eyleme dönüşecek. Toprak grubu özellikleri gösteren genç birinin de bu konuda yardım ve desteğiyle hayli aşama kaydedeceksin. Ancak bu kişiye karşı temkinli olmakta fayda var, zira hemen akabinde onun senden ziyade kendi çıkarlarının peşinde koştuğunu anlayacaksın. Bir kandırmaca veya ihanetle karşılaşacaksın.aşk
mevcut durum: paraların ikilisi
Keyifli görünüyorsun. Uzaktan bakanlar senin kişileri ve olayları ustalıkla idare ettiğini düşünüyor. Oysa sen seçmekte ve karar vermekte zorlanıyorsun, bunu olaylara elinden geldiğince uyum sağlayarak kapatmaya çalışıyorsun.
Plânlanan bir seyahat veya gezi çok şeyi değiştirebilir.

mevcut duruma eklenen: kılıçların yedilisi
Yakınlarında dolanan birinin iki yüzlülüğü ve yalancılığı deşifre oluyor. Bir hesaplaşma yapmak ve kimleri tercih edeceğine karar vermek zorunda kalıyorsun. Bazı ilişkilerini bitirmek ve bazı kişileri hayatından çıkarmak seni daha güçlü kılıyor.

sonuç: asaların beşlisi
Bir kargaşa ve kavganın ortasında bulacaksın kendini. Aslında mesele seninle ilgili ama kavga etmesi gereken sen değilsin. Bunu farkettiğin anda, olayların seyri bir kez daha değişecek. Bu ortamda zarar görmemek için azami derecede dikkatli davranman gerekecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: İnsanlarla ilişkilerini ve kimlere neden güvendiğini iyice gözden geçirmelisin. Kişisel hatalarından ziyade yanlış insanlara duyduğun güven seni zora sokuyor. Dirayetli olmalı, kimsenin etkisinde kalmamalısın. Ancak bu şekilde çevrenle ilişkilerini ve aşk hayatını düzene sokabilirsin. İş hayatında önüne büyük bir şans çıkacak, onu harcamamak için de bu hususlara dikkat etmelisin.

1 yorum:

se ze dedi ki...

güzel teşekkür ederim vakit ayırıp baktığınız için

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar