DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Haziran 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Sani


Sevgili Rumuz Sani,
işte yorumların.

Sevgilerimle,geçmiş: paraların sekizlisi
Fazla tecrübenin bulunmadığı bir konuda ya da alanda bir yardımcı veya asistan gibi çalışmaya başlamışsın. Sana fırsatlar sunacağına inandığın bu yüzden de emeğini sakınmadığın ve yorulmaktan çekinmediğin bir konu bu.

şimdi: asaların dörtlüsü
Gayretlerinin ve çalışkanlığının karşılığını alıyorsun. Başarılı bir sonuç, kutlama ve takdir var.

gelecek: kılıçların ası
Hayallerinin de ötesinde daha büyük bir başarı kazanacaksın. Rakiplerini alt edecek kesin zafer elde edeceksin. Bu sonuç sana yeni bir kapı ve yeni bir başlangıç fırsatı sunacak.

aşk
mevcut durum: asaların altılısı
Güzel bir birliktelik görünüyor. Bazı sorunların çözüldüğü ve önemli aşamaların kaydedildiği bir ortamda, kalabalık bir kutlama var. İstediğin her neyse elde ediyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların altılısı
Çevre değişikliğini gerektiren, ileriye doğru atılan adımlar ve iki kişilik yeni bir başlangıç. Ama bazı şeyleri geride bırakmak gerektiğin kabullenmelisin, bu takdirde daha emin ve güvenli bir şekilde ilerleyeceksin.

sonuç: paraların ası
Doğru adımlar karşına daha iyi şeyler için büyük bir şans ve fırsat çıkaracak. Maddi bir ferahlık gelecek, ilişkine de esenlik getirecek.

sosyal çevre
mevcut durum: kupaların kraliçesi
Sosyal çevrende su grubu özellikleri taşıyan bir kadının etkisi görülüyor. Bu kadın sevecen, verici ve sezgileri kuvvetli. Kararsız davranışları ve tereddütleri zaman zaman seni yıpratsa da onun kısmeti senin de kısmetin.

mevcut duruma eklenen: dünya
Bu kadını da yakından ilgilendiren önemli değişiklikler oluyor çevrende. Şanslı bir döneme giriyorsun, tercih ve kararların olumlu gelişiyor. Pek aklında olmayan bir gezi veya seyahat gündemine giriyor.

sonuç: paraların ikilisi
İki mesele arasında kalacak ve bir karar veremeyeceksin. Çare olarak iki tarafı da idare etmeyi seçeceksin. Bu durum zaman zaman seni dengesiz ve sevimsiz gösterse de, bir müddet her şey istediğin gibi gidecek. Ama sonunda bu durumun değişmesi, senin tek bir tarafı tercih ederek diğerini bırakmak kaçınılmaz olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çok az insana nasip olacak şanslı bir döneme giriyorsun. Bu dönemde isteklerinin kolaylıkla yerine geldiğini, plânlarının gerçekleştiğini, sorunlarının çözüldüğünü göreceksin. Hayatının bu döneminde ciddi bir ilişki görünüyor, bu evlilik kararıyla sonuçlanabilir veya uzun vadeli olabilir. Ancak, kararsızlıklarından arınmalı, her fırsata açık kalarak asıl değer vermen gerekenlere odaklanmaktan uzaklaşmamalısın. Kararlı olduğun, konsantrasyonunu sağladığın ölçüde karşına çıkan fırsatlardan yararlanabileceksin, kaderini tamamen farklı bir yöne çevirmek senin elinde.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar