DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

11 Haziran 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Merry 31

Sevgili Rumuz Merry
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comaşk
mevcut durum: ermiş
Şu sıralar kendi içine kapanmışsın. Geçmişi gözden geçiriyor ve bazı şeyleri aydınlığa kavuşturmak istiyorsun. Daha önce farkında olmadığın şeyleri yavaş yavaş görmeye başlıyorsun. Sezgilerin daha güçlenmiş durumda ve sanki yeni bir şeyler olacakmış hissi içindesin.

mevcut duruma eklenen: paraların ası
Aşk hayatına heyecan ve canlılık getirecek bir fırsat karşına çıkıyor. Yalnızca duygusal anlamda değil aynı zamanda maddi açıdan da önemli bir fırsat.

sonuç: imparatoriçe
Eğer bekârsan ve hayatında biri yoksa, ciddi bir birliktelik kuracaksın. Birlikte olduğun biri varsa, ilişkiniz daha ciddi bir aşamaya geçecek. Evliysen de olumlu gelişmeler -belki de bir çocuk- var.  Her halde de sözkonusu ilişki bereketli, geliştirilmeye açık ve refah vaadeden bir ilişki olacak.

para
mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Alacak verecek, ama daha da çok alacaklar konusunda bunaltıcı bir dönem geçmiş. Sorunlar çözülmüş olsa da, bıkkınlık içindesin, hiçbir şey yapmak istemiyor gibisin. Ama sürüncemede kalmış bir mesele aniden tekrar gündeme geliyor ve bu sefer önemli bir ilerleme kaydediliyor.

mevcut duruma eklenen: ay
Her ne kadar olumlu gelişmeler olsa da seni huzursuz edecek bazı ayrıntılar ortaya çıkıyor. Kime ve neye güveneceğin konusunda güvensizliğe kapılıyorsun. Kişilerin gösterdikleri gibi olmadıklarını fark etmeye başlıyorsun.

sonuç: kader çarkı
Kader çarkı aniden hareketlenecek ve hızla dönmeye başlayacak. Güzel gelişmeler olacak, ama neler olacağını şimdilik söylemiyor. Sabretmek gerek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatının sende yarattığı bazı hayal kırıklıkları ve kırgınlıkları giderecek, tedavi edecek yeni bir dönem başlayacak. Hem de çok yakında. Para meseleleri seni yormuş ve yormaya devam edecek. Ama biraz sabırlı ol ve olaylara pozitif yaklaş. Kaderde bir devre sona eriyor ve daha iyi bir devre başlıyor.

1 yorum:

meral dedi ki...

çok teşekkür ediyorum inşallah herşey söylediğiniz gibi olur

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar