DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

23 Haziran 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Laila

Sevgili Rumuz Laila,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kupaların altılısı
Daha önce yaşanmış bir ilişki canlanıyor veya eskiden tanıdığın bir arkadaşın sana bir teklifle yaklaşıyor. Her iki halde de senin gönlünü kazanmak ve kendisini sana beğendirmek için elinden geleni yapıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların onlusu
Başta biraz uzak dursan da, bu kişiyle kendini mutlu ve iyi hissediyorsun. Uzun vadeli belki de evlilikle sonuçlanacak bir ilişkinin ilk adımlarını atıyorsunuz, bu durum etrafınızda da sevinçle karşılanıyor.

sonuç: kupaların ası
Pek de aklında olmayan bir kişiyle, yine pek beklemediğin bir zamanda kuracağın bu ilişki sana büyük şans, aşk ve mutluluk getirecek.mevcut durum: imparatoriçe
Çalışıyorsan, işte başarı, maddi kazanç ve ilerleme görünüyor. Eğer iş arıyorsan, bu olanakları içeren bir iş fırsatı karşına çıkıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların beşlisi
Ancak bazı beklentilerin ya gerçekleşmiyor ya da erteleniyor. Bu durum seni üzüyor, hayal kırıklığına uğratıyor, hatta bazı arkadaşlarına kırılmana ve onlardan uzaklaşmana neden oluyor. Ama gerçekten sadık ve iyi arkadaşların da var.

sonuç: asaların kraliçesi, paraların beşlisi
Ateş grubu özellikleri gösteren bir kadın ortamda iyice sorun yaratacak. Baskıcı ve çıkarlarının peşinden koşan, bu yüzden de sağlıklı davranamayan, iyi kararlar alamayan biri. Bu tavırları yüzünden hem kendisi hem de etrafındakiler zarar görecek, bir proje gerçekleşmeyecek ve bazı insanlar ayrılmak zorunda kalacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hem aşk hayatında hem de iş konularında senden yaşça büyük, otoriter, mevki sahibi ve maddi açıdan kuvvetli bir erkeğin etkisi olacak önümüzdeki günlerde. Sana büyük faydası ve desteği olacak, karşılaşacağın sıkıntılı durumlardan kurtulmana yardım edecek ve zarar görmemeni sağlayacak. Ama unutma ki, hiçbir şey karşılıksız değildir, onun destek ve yardımlarını kabul etmeden önce nereye kadar gidebileceğini ve nelerden vazgeçebileceğini iyice tartmalısın. Kaderin yapabileceklerin ve yapamayacaklarına göre şekillenecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar