DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

1 Haziran 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Eylül

Sevgili Eylül,
tekrar merhaba.
Senin için yine yorum yapmak çok güzel!

Tarot yorumlarını aşağıda bulabilirsin,
Sevgilerimle,


mevcut durum: kılıçların ası
İyi işler yapıyorsun, sorunları başarıyla çözüyorsun. Bu kabiliyetin önünde yeni bir kapının açılmasını ve bir fırsat yakalamanı sağlıyor.

mevcut duruma eklenen: imparatoriçe
Kazançlı bir teklifle karşı karşıyasın. Senden hoşlanan ve yaptıklarını takdir eden bir kişi sana beklemediğin bir öneride bulunuyor. Bu güne kadar ilgilendiğin konulardan oldukça farklı bir alan söz konusu.

sonuç: kılıçların ikilisi
Kararsız kalacaksın. Yeni bir alana geçmek konusunda tereddüt edeceksin. Mevcut konumun sana güvenli ve tanıdık gelecek. Bir müddet iki tarafı da idare etmeye çalışacaksın. Bir denge kurarak devam edeceksin. Ancak bu çok riskli bir yöntem ve eğer zamanında bir karar vermezsen, kendini senin sebep olduğun muhakkak ki büyük bir fırtınanın ortasında bulacaksın. 

aşk
mevcut durum: paraların yedilisi
Bir bekleyiş içindesin. Ara verdiğin ama sonra tekrar bazı çabalar gösterdiğin bir mesele ile ilgili bir haber veya bir hareket bekliyorsun. Zaman zaman da karamsarlığa kapılmaktan kendini alamıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların sekizlisi
Güvendiğin kaynaklar sana bu sefer yardım etmiyorlar. Maalesef elin kolun bağlı, beklemekten başka çaren yok. Kadere bağlı bazı olumsuzluklar söz konusu. Karşı taraf koparamadığı bir bağ nedeniyle engelleniyor.

sonuç: ay
Bazı şeyler açığa çıkacak, ama bir o kadar da bilinmeyen olacak. Sezgilerin seni sürekli uyaracaklar. Bazen aydınlık haberler alacaksın, bazen de olumsuz olaylarla karşılaşacaksın. Araya mesafeler ve bazı kişiler girecek. Bunlarla mücadele edip etmemek konusunda kararsız kalacaksın.sosyal çevre
mevcut durum: imparatoriçe
Sosyal çevrende seni yakından izleyen ve seninle ilgili olumlu düşünceleri olan insanlar var.

mevcut duruma eklenen: paraların kraliçesi
Sen bir türlü karar veremiyorsun. Yumuşak başlı ve iyi tarafın böyle bir şeyi yadırgamıyor, denemek bile istiyor, ama isyankar tarafın şiddetle karşı koyuyor.

sonuç: kupaların dörtlüsü
Birden etrafın çok kalabalıklaşacak. Göreceğin ilgi seni hem memnun edecek, hem de bunaltacak. Hatta biraz huysuzlanıp yalnız kalmak isteyeceksin. Bazı kararlar almak ihtiyacı hissedeceksin. Bu kargaşa içinde, karşına yeni biri çıkacak, tabi sen farkedebilirsen. Bu karşılaşma kaderinde yeni bir devrenin başlamasını sağlayabilir.

TAROTUN TAVSİYESİ: Alacağın bir karar ve ileriye doğru atacağın bir adım hayatında yeni, başarılı ve çok güzel bir evrenin başlamasını sağlayacak. Yeniliklerden korkma, geride bırakman gerekenlerle vedalaş ve daha iyi bir gelecek için hazırlan.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim:)yorumlarınız ve tavsiyeleriniz benim için çok değerli.sevgiyle kalın.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar